skóry odczyn definicja
Jak użyć ODCZYN SKÓRY pH - definicja. Lek na 3,5-5,5. Przy wyższym pH łatwiej dochodzi do zakażeń.

Czy przydatne?

Definicja ODCZYN SKÓRY pH jako lek

Co to jest ODCZYN SKÓRY PH: skóra ma naturalny odczyn kwaśny i jej naturalne pH wynosi 3,5-5,5. Przy wyższym pH łatwiej dochodzi do zakażeń bakteryjnych; skóra jest wtedy mniej odpornana na szkodliwe czynniki z zewnątrz (wiatr, słońce zanieczyszczone powietrze). Odczyn skóry niekorzystnie zmieniają alkaiczne środki do mycia i kąpieli. Po umyciu Twarzy niezbędne jest wykorzystywanie toniku zakwaszającego skórę. Trzeba z niego jednak zrezygnować gdy makeup trudno się rozprowadza i warzy się na skórze, bo to jest sygnałem, iż odczyn skóry jest zbyt kwaśny. Powodem nadmiernego zakwaszenia skóry mogą być zaburzenia hormonalne, hormonalne środki antykoncepcyjne lub antybiotyki.

Czym jest ODCZYN SKÓRY pH znaczenie w Medycyna estetyczna O .

Leczenie OLEJ ROZMARYNOWY:
Zabieg zawiera kamforę i alkohol. Tonizuje, dezynfekuje i stymuluje absorpcję składników odczyn skóry ph.
Leczenie OCZAR WIRGILIJSKI:
Zabieg wyciąg roślinny o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym. Redukuje wydzielanie sebum i przeciwdziała pękaniu naczynek krwionośnych. Wpływa napinająco na skórę i polepsza jej koloryt odczyn skóry ph.
Leczenie OGÓRECZNIK:
Zabieg ogórecznikiem to lek dla cery suchej, nadmiernie łuszczącej się, wrażliwej, z rozszerzonymi naczyńkami krwionośnymi ( zmniejszają zaczerwienienie skóry i zapobiegają powstawaniu nowych " odczyn skóry ph.
Leczenie OLEJ AVOCADO:
Zabieg witaminy A, E, K, i PP i chlorofil i nienasycone kwasy tłuszczowe. Olej ten używany jest w kosmetykach przeznaczonych dla cery suchej, gdyż znakomicie nawilża i natłuszcza. Skład oleju jest zbliżony odczyn skóry ph.
Leczenie OLEJ BABASSU:
Zabieg egzotycznej palmy Atalia, zawiera około 70% tłuszczów i jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe: linolowy, linolenylowy i poli-nitoleinowy. Dzięki swym cechą odżywczym służący jest w kosmetyce i odczyn skóry ph.
  • Dodano:
  • Autor: