parafina definicja
Jak użyć PARAFINA - definicja. Lek na do wyrobu pomadek, a również jako maska odżywcza. Objawy.

Czy przydatne?

Definicja PARAFINA jako lek

Co to jest PARAFINA: wygładza, rozgrzewa, nawilża, pojędrnia skórę. Służąca jest do wyrobu pomadek, a również jako maska odżywcza.

Czym jest PARAFINA znaczenie w Medycyna estetyczna P .

Leczenie Paznokieć:
Zabieg Jest przezroczystą, lekko wypukłą płytką o grubości 0,5-0,7mm, zbudowaną z bezjądrowych keranocytów. Stanowi ochronę mocno unerwionych i ukrwionych zakończeń palców rąk i nóg parafina.
Leczenie PEDICURE LECZNICZY:
Zabieg to jest pedicure kosmetyczny rozszerzony o usuwanie modzeli, odcisków, nagniotków i wrastających paznokci parafina.
Leczenie Prosak (Millium):
Zabieg zastoina gruczołu potowego albo łojowego, która występuje w formie białawego, twardego tworu prześwitującego poprzez naskórek. Zwykle jest wielkości główki od szpilki z wyraźnym odgraniczeniem parafina.
Leczenie Pedicure:
Zabieg pielęgnacyjny stóp opierający na usunięciu nadmiernie zrogowaciałej skóry z podeszw, wycięciu skórek i wszelkich zgrubień, ukształtowaniu i skróceniu paznokci, masażu stóp i ewentualnym pomalowaniu parafina.
Leczenie Podkład:
Zabieg makijażu nakładaną na skórę po oczyszczeniu i ewentualnym naniesieniu kremu. Tworzy warstwę chroniącą skórę przed wpływami atmosferycznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wyrównuje koloryt i parafina.
  • Dodano:
  • Autor: