selen selen definicja
Jak użyć SELEN (Se, Selen) - definicja. Lek na środkiem przeciwzapalnym, przeciwtrądzikowym.

Czy przydatne?

Definicja SELEN (Se, Selen) jako lek

Co to jest SELEN (SE, SELEN): mikroelement, jest przeciwutleniaczem, antyseptykiem, środkiem przeciwzapalnym, przeciwtrądzikowym, przeciwwysiękowym, przeciwalergicznym, przeciwnowotworowym, odtruwającym, immunostymulującym. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układów enzymatycznych, chroniących przed peroksydacją lipidów błon komórkowych. Wzmacnia układ odpornościowy naszego organizmu. Hamuje postęp bakterii, wirusów i grzybów. Działa niszcząco na roztocza chorobotwórcze na przykład nużeńca. Dzięki swym właściościom przeciwutleniającym, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek. Dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek to raptem 0, 00001g. Bogatym źródłem selenu są: podroby, ryby, "owoce" morza, mięso wołowe, drób, kukurydza, chleb z pełnego przemiału, ziarna soi, czosnek, drożdże. Największym wrogiem selenu są węglowodany(słodycze, słodkie wypieki). Selen w połączeniu z witaminą E i cynkiem rekomendowany jest w terapii trądzików zawodowych, dermatozy okołoustnej, trądziku sterydowego i kosmetycznego. Siarczek selenu ma wykorzystanie w szamponach przeciwłupieżowych.

Czym jest SELEN (Se, Selen znaczenie w Medycyna estetyczna S .

Leczenie SILIKONY:
Zabieg które tworzą na powierzchni skóry cienki video ochronny broniący ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych i zabezpieczają przed stratą wilgoci, krzem poprawia sprężystość gruczołów selen (se, selen) co znaczy.
Leczenie SPA:
Zabieg łacińskiej sentencji Sanitas per aquam co znaczy leczenie przez wodę. Skrót ten pochodzi także a może i w pierwszej kolejności od nazwy belgijskiego uzdrowiska Spa, gdzie królowie i szlachta zażywali selen (se, selen) krzyżówka.
Leczenie SAPONINY:
Zabieg azotowe związki organiczne o charakterze glikozydów, z wodą tworzą roztwory koloidalne, które pienią się i zwiększają przepuszczalność błon śluzowych. ). W kosmetyce służą do produkcji szamponów selen (se, selen) co to jest.
Leczenie SUBSTANCJE MYJĄCE:
Zabieg mają tak zwany mydła bez mydła. Substancje powierzchniowo czynne mają właściwe pH i nie naruszają płaszcz ochronnego skóry selen (se, selen) słownik.
Leczenie Skóra Właściwa:
Zabieg Zbudowana jest ze ściśle ułożonych włókien tkanki łącznej i złożona jest z warstw brodawkowej i siateczkowej. Ma ona chronić przed czynnikami mechanicznymi selen (se, selen) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: