selen selen definicja
Jak użyć SELEN (Se, Selen) - definicja. Lek na środkiem przeciwzapalnym, przeciwtrądzikowym.

Czy przydatne?

Definicja SELEN (Se, Selen) jako lek

Co to jest SELEN (SE, SELEN): mikroelement, jest przeciwutleniaczem, antyseptykiem, środkiem przeciwzapalnym, przeciwtrądzikowym, przeciwwysiękowym, przeciwalergicznym, przeciwnowotworowym, odtruwającym, immunostymulującym. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układów enzymatycznych, chroniących przed peroksydacją lipidów błon komórkowych. Wzmacnia układ odpornościowy naszego organizmu. Hamuje postęp bakterii, wirusów i grzybów. Działa niszcząco na roztocza chorobotwórcze na przykład nużeńca. Dzięki swym właściościom przeciwutleniającym, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek. Dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek to raptem 0, 00001g. Bogatym źródłem selenu są: podroby, ryby, "owoce" morza, mięso wołowe, drób, kukurydza, chleb z pełnego przemiału, ziarna soi, czosnek, drożdże. Największym wrogiem selenu są węglowodany(słodycze, słodkie wypieki). Selen w połączeniu z witaminą E i cynkiem rekomendowany jest w terapii trądzików zawodowych, dermatozy okołoustnej, trądziku sterydowego i kosmetycznego. Siarczek selenu ma wykorzystanie w szamponach przeciwłupieżowych.

Czym jest SELEN (Se, Selen znaczenie w Medycyna estetyczna S .

Leczenie SEBUM:
Zabieg naturalna wydzielina gruczołów łojowych selen (se, selen).
Leczenie SUBSTANCJE AKTYWNE:
Zabieg substancje pochodzenia naturalnego jak i syntetycznego. Do naturalnych należą ekstrakty roślinne na przykład aloes, melisa, miłorząb japoński, wyciągi z tkanek zwierzęcych jak kolagen i wybrane selen (se, selen).
Leczenie SIARKA (S, Sulfur):
Zabieg wchodzący w skład kości, mięśni, zębów, włosów, paznokci, skóry. Przy niedoborze siarki występuje nadmierne rogowacenie naskórka, łamliwość i wypadanie włosów, dolegliwości paznokci, złe samopoczucie selen (se, selen).
Leczenie Skóra:
Zabieg Jest powłoką naszego ciała, spełnia nadzwyczajnie sporo zadań, lecz w pierwszej kolejności chroni przed zewnętrznymi czynnikami zagrażającymi naszemu organizmowi selen (se, selen).
Leczenie SPA:
Zabieg łacińskiej sentencji Sanitas per aquam co znaczy leczenie przez wodę. Skrót ten pochodzi także a może i w pierwszej kolejności od nazwy belgijskiego uzdrowiska Spa, gdzie królowie i szlachta zażywali selen (se, selen).
  • Dodano:
  • Autor: