czemu problemy zębami definicja
Jak leczyć Czemu mam takie problemy z zębami?? Czym jest problemy z zębami? Mam 27 lat. i 5 zębów.

Czy przydatne?

Definicja Czemu mam takie problemy z zębami?

Co to jest: Czemu mam takie problemy z zębami? Mam 27 lat. i 5 zębów przeleczonych już kanałowo. Moje zęby są oporne na leczenie zachowawcze. Z zewnątrz wyglądają dobrze, psują się z kolei od środka. Pierwszym symptomem, iż z zębem jest coś nie tak, jest jego ułamanie. Co może być tego powodem? Ostatnio robiłam wszystkie wyniki i generalnie wszystko jest w porządku. Nie mam niedoborów wapnia ani innych pierwiastków mających wpływ na zęby. Co prawda 10 lat temu miałam anemię i byłam zmuszona do łykania żelaza w tabletkach, po czym miałam wyleczone wszystkie zęby gdzie powstała próchnica. Moja pani stomatolog opuszcza już ręce jak mnie widzi i sama nie wie co może być tego powodem. Zwracam się do Pani, ponieważ właśnie w trakcie jedzenia jabłka miękkiego złamał mi się następny ząb (6 lub 7 górna lewa) Nie wiem już co mam robić "Jakość" naszego uzębienia jest właściwością dziedziczną. Najwidoczniej słabe zęby odziedziczyła Pani po rodzicach. Do tego mogła dojść niepoprawna higiena j. ustnej i już mamy problem na sporą skalę. Dobrze, iż jest Pani pod opieką stomatologa. Nie pozostaje nic innego jak poprawnie dbać o zęby i stosować odpowiednią dietę
Leczenie Czy Usunąć Kły?:
Zabieg górnym łuku wyrosły mi dwa kły. Ortodonta zaleca stały aparat, a jeżeli szczęka się nie rozszerzy - wyrwanie czterech zębów. Aparat jest drogi, nie chcę także tracić 4 zdrowych zębów. Stomatolog czemu mam takie problemy z zębami?.
Leczenie Ciąża A Lampa Światłoutwardzalna:
Zabieg światłoutwardzalna Czy utwardzanie wypełnienia zęba specjalną lampą w czwartym miesiącu ciąży może mieć niekorzystny wpływ na dziecko? Nie, lampa światłoutwardzalna nie jest szkodliwa. U pacjentek w czemu mam takie problemy z zębami?.
Leczenie Ciemna Dwójka Po Leczeniu Kanałowym:
Zabieg leczeniu kanałowym Miałam bardzo dawno temu leczoną kanałowo dwójkę. Z czasem zaczęła ona ciemnieć od korzenia, tak iż połowa zęba jest ciemna. Na zdjęciu okazało się iż korzeń został nieprecyzyjnie czemu mam takie problemy z zębami?.
Leczenie Chore Zęby A Nerw Wzrokowy:
Zabieg wzrokowy Stwierdzono u mnie zapalenie nerwu wzrokowego, nietypowe. Neurolog nic nie stwierdził, pole widzenia w normie. Stomatolog wykrył torbiele 2 zębów. Czy może to być powodem zapalenia? Jak w czemu mam takie problemy z zębami?.
Leczenie Czy Znieczulenie Boli?:
Zabieg boli? Czy znieczulenie zastrzykiem boli? Czy będą jakieś symptomy po tym zastrzyku? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podawane jest znieczulenie. Dobry stomatolog będzie robił to bez pośpiechu czemu mam takie problemy z zębami?.
  • Dodano:
  • Autor: