czemu problemy zębami definicja
Jak leczyć Czemu mam takie problemy z zębami?? Czym jest problemy z zębami? Mam 27 lat. i 5 zębów.

Czy przydatne?

Definicja Czemu mam takie problemy z zębami?

Co to jest: Czemu mam takie problemy z zębami? Mam 27 lat. i 5 zębów przeleczonych już kanałowo. Moje zęby są oporne na leczenie zachowawcze. Z zewnątrz wyglądają dobrze, psują się z kolei od środka. Pierwszym symptomem, iż z zębem jest coś nie tak, jest jego ułamanie. Co może być tego powodem? Ostatnio robiłam wszystkie wyniki i generalnie wszystko jest w porządku. Nie mam niedoborów wapnia ani innych pierwiastków mających wpływ na zęby. Co prawda 10 lat temu miałam anemię i byłam zmuszona do łykania żelaza w tabletkach, po czym miałam wyleczone wszystkie zęby gdzie powstała próchnica. Moja pani stomatolog opuszcza już ręce jak mnie widzi i sama nie wie co może być tego powodem. Zwracam się do Pani, ponieważ właśnie w trakcie jedzenia jabłka miękkiego złamał mi się następny ząb (6 lub 7 górna lewa) Nie wiem już co mam robić "Jakość" naszego uzębienia jest właściwością dziedziczną. Najwidoczniej słabe zęby odziedziczyła Pani po rodzicach. Do tego mogła dojść niepoprawna higiena j. ustnej i już mamy problem na sporą skalę. Dobrze, iż jest Pani pod opieką stomatologa. Nie pozostaje nic innego jak poprawnie dbać o zęby i stosować odpowiednią dietę
Leczenie Problem Z Dziąsłami A Kolczyk:
Zabieg a kolczyk Moje dziąsła bardzo się obsunęły, dwie dolne jedynki delikatnie się ruszają. Czy może być to wywołane kolczykiem w języku? Jak powinnam to leczyć, czy jedynym wyjściem jest pobycie się czemu mam takie problemy z zębami? co to jest.
Leczenie Suchy Zębodół:
Zabieg i jak to wygląda? Suchy zębodół powstaje, gdy gojenie tkanek po ekstrakcji zostanie zaburzone, gdy nie goją się one poprawnie. Najczęściej chodzi tu o usuwanie albo niewytworzenie się skrzepu w czemu mam takie problemy z zębami? definicja.
Leczenie Zęby A Tetracyklina:
Zabieg Mam 27 lat i bardo słabe zęby (1 usunięty i 7 leczonych kanałowo, w większości mam plomby). Najczęściej psują mi się od wewnątrz i kiedy zauważę problem jest już za późno. Na co dzień dbam o higienę czemu mam takie problemy z zębami? co znaczy.
Leczenie Ból Zęba Po Leczeniu Kanałowym:
Zabieg leczeniu kanałowym Rok temu miałam leczony ząb kanałowo i było ok, teraz rozpoczął mnie bardzo boleć, policzek mi trochę spuchł. Stomatolog zrobiła mi zdjęcie i wyszło, iż jest około Profilaktycznie czemu mam takie problemy z zębami? słownik.
Leczenie Fluoryzacja W Żłobku:
Zabieg żłobku Proszę o przedstawienie Pani poglądu na temat fluoryzacji u dzieci w wieku 2-3 lat uczęszczających do żłobka. Czy są wskazania do przeprowadzania fluoryzacji, jeśli poziom fluoru w wodzie jest czemu mam takie problemy z zębami? znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: