usunąć definicja
Jak leczyć Czy usunąć kły?? Czym jest górnym łuku wyrosły mi dwa kły. Ortodonta zaleca stały aparat.

Czy przydatne?

Definicja Czy usunąć kły?

Co to jest: Czy usunąć kły? Na górnym łuku wyrosły mi dwa kły. Ortodonta zaleca stały aparat, a jeżeli szczęka się nie rozszerzy - wyrwanie czterech zębów. Aparat jest drogi, nie chcę także tracić 4 zdrowych zębów. Stomatolog zaleca mi wyrwanie kłów. Co powinnam zrobić? Co byłoby stosowniejsze? Bardzo regularnie w trakcie leczenia ortodontycznego usuwa się zęby, właśnie ze wskazań ortodontycznych. Mój starszy syn, który także nosił stały aparat ortodontyczny, miał wykonane właśnie takie ekstrakcje. jeżeli Twój doktor ortodonta zalecił usuwanie zębów, to prawdopodobnie to jest niezbędne, by leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Nie bój się tego, możesz być pewna, iż nie usuwa się zębów bez istotnych wskazań. jeżeli jednak chcesz się upewnić o słuszności decyzji Twojego lekarza, to proponuję ,abyś udała się na konsultację do innego ortodonty. Porównasz diagnozy i będziesz miała sposobność zadania lekarzowi dodatkowych pytań
Leczenie Wybicie Mlecznego Zęba:
Zabieg zęba witam. moja 20 miesięczna córeczka wybiła sobie wczoraj górną prawa jedynkę. Ząbka nie znalazłam, najprawdopodobniej go połknęła? Czy nie będzie z tym problemu? Czy jest prawdopodobne, iż czy usunąć kły? co znaczy.
Leczenie Jak Usunąć Przebarwienia?:
Zabieg przebarwienia? Jak usunąć przebarwienia na zębach? Czy zabieg boli? Jak to się robi? Pierwszym krokiem powinna być wizyta u stomatologa. Doktor musi stwierdzić co jest powodem powstawania przebarwień czy usunąć kły? krzyżówka.
Leczenie Zęby A Tetracyklina:
Zabieg Mam 27 lat i bardo słabe zęby (1 usunięty i 7 leczonych kanałowo, w większości mam plomby). Najczęściej psują mi się od wewnątrz i kiedy zauważę problem jest już za późno. Na co dzień dbam o higienę czy usunąć kły? co to jest.
Leczenie Aparat A Kolczyk W Języku:
Zabieg języku Czy mogę przekłuć język, jeżeli mam aparat ortodontyczny? Osobiście jestem przeciwna kolczykowaniu języka, warg. Noszenie kolczyków w tych miejscach może powodować sporo niebezpiecznych dla czy usunąć kły? słownik.
Leczenie Leczenie Kanałowe A Ciąża:
Zabieg ciąża Jestem w 20 tygodniu ciąży. Najprawdopodobniej niezbędne będzie leczenie kanałowe. Dentystka powiedziała, iż niezbędne będzie również zatrucie zęba Caustinerfem. Czy to jest bezpieczne czy usunąć kły? czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: