usunąć definicja
Jak leczyć Czy usunąć kły?? Czym jest górnym łuku wyrosły mi dwa kły. Ortodonta zaleca stały aparat.

Czy przydatne?

Definicja Czy usunąć kły?

Co to jest: Czy usunąć kły? Na górnym łuku wyrosły mi dwa kły. Ortodonta zaleca stały aparat, a jeżeli szczęka się nie rozszerzy - wyrwanie czterech zębów. Aparat jest drogi, nie chcę także tracić 4 zdrowych zębów. Stomatolog zaleca mi wyrwanie kłów. Co powinnam zrobić? Co byłoby stosowniejsze? Bardzo regularnie w trakcie leczenia ortodontycznego usuwa się zęby, właśnie ze wskazań ortodontycznych. Mój starszy syn, który także nosił stały aparat ortodontyczny, miał wykonane właśnie takie ekstrakcje. jeżeli Twój doktor ortodonta zalecił usuwanie zębów, to prawdopodobnie to jest niezbędne, by leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Nie bój się tego, możesz być pewna, iż nie usuwa się zębów bez istotnych wskazań. jeżeli jednak chcesz się upewnić o słuszności decyzji Twojego lekarza, to proponuję ,abyś udała się na konsultację do innego ortodonty. Porównasz diagnozy i będziesz miała sposobność zadania lekarzowi dodatkowych pytań
Leczenie Chore Zęby A Nerw Wzrokowy:
Zabieg wzrokowy Stwierdzono u mnie zapalenie nerwu wzrokowego, nietypowe. Neurolog nic nie stwierdził, pole widzenia w normie. Stomatolog wykrył torbiele 2 zębów. Czy może to być powodem zapalenia? Jak w czy usunąć kły?.
Leczenie Czemu Mam Takie Problemy Z Zębami?:
Zabieg problemy z zębami? Mam 27 lat. i 5 zębów przeleczonych już kanałowo. Moje zęby są oporne na leczenie zachowawcze. Z zewnątrz wyglądają dobrze, psują się z kolei od środka. Pierwszym symptomem, iż z czy usunąć kły?.
Leczenie Ciąża A Lampa Światłoutwardzalna:
Zabieg światłoutwardzalna Czy utwardzanie wypełnienia zęba specjalną lampą w czwartym miesiącu ciąży może mieć niekorzystny wpływ na dziecko? Nie, lampa światłoutwardzalna nie jest szkodliwa. U pacjentek w czy usunąć kły?.
Leczenie Ciemna Dwójka Po Leczeniu Kanałowym:
Zabieg leczeniu kanałowym Miałam bardzo dawno temu leczoną kanałowo dwójkę. Z czasem zaczęła ona ciemnieć od korzenia, tak iż połowa zęba jest ciemna. Na zdjęciu okazało się iż korzeń został nieprecyzyjnie czy usunąć kły?.
Leczenie Czy Znieczulenie Boli?:
Zabieg boli? Czy znieczulenie zastrzykiem boli? Czy będą jakieś symptomy po tym zastrzyku? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podawane jest znieczulenie. Dobry stomatolog będzie robił to bez pośpiechu czy usunąć kły?.
  • Dodano:
  • Autor: