stripping usuwanie definicja
Jak leczyć Usuwanie czy stripping?? Czym jest stripping? Mam mieć stały aparat. Trochę się boję.

Czy przydatne?

Definicja Usuwanie czy stripping?

Co to jest: Usunięcie czy stripping? Mam mieć stały aparat. Trochę się boję. Czy jeśli mam zbyt małą szczękę i zęby nie mieszczą się, to lepiej usunąć szóstki czy zrobić miejsce poprzez tak zwany zabieg strippingu? Decyzja o ekstrakcji ze wskazań ortodontyczntch wynika m. in. z dokładnej analizy modeli ortodontycznych, wręcz matematycznego wyliczenia stłoczeń. Taka decyzja nigdy nie jest podejmowana "wirtualnie" - zawsze tylko na podstawie badań i planu leczenia. To doktor ortodonta musi zdecydować czy w twoim przypadku lepszym rozwiązaniem będą ekstrakcje czy także stripping.Stripping to pionowe szlifowanie zebów. To jest tak faktycznie wymiana punktów stycznych na płaszczyzny styczne przez nieznacznie oszlifowanie zębów na ich bocznych powierzchniach. Jest kompletnie bezpieczny i jest częstym postępowaniem w ortodoncji
Leczenie Usuwanie Ząbków U Dwulatka:
Zabieg dwulatka Mój synek ma dwa latka i zniszczone górne ząbki (w szczególności 1 i 2). W trakcie ostatniej wizyty okazało się, iż zrobił się stan zapalny i trzeba dwa z nich rozwiercić, a jeżeli to nie usuwanie czy stripping?.
Leczenie Usuwanie Ósemek:
Zabieg Dlaczego usuwa się ósemki? Czy zawsze należy je ekstrahować? Trzecie trzonowce (ósemki) to właściwość atawistyczna, a tym samym zanikająca (niektórzy je mają, inni nie; niektórzy mają je w formie usuwanie czy stripping?.
Leczenie Ukruszenie Zęba:
Zabieg Ukruszyłem ząb (ok. milimetra). To jest dolna dwójka. Nie wiem co mam robić czy to będzie bolało czy trzeba błyskawicznie iść do dentysty i jakie mogą być tego konsekwencje? Powinien pan jak usuwanie czy stripping?.
  • Dodano:
  • Autor: