abscence definicja
Co to jest Abscence. Co oznacza mai (napady małe); definicja pochodzące z języka francuskiego.

Czy przydatne?

Definicja Abscence

W diecie zastosowanie abscence: Abscence - (napady nieswiadomości) dawniej nazywane "petit mai" (napady małe); definicja pochodzące z języka francuskiego stosowane dla ustalenia napadów krótkotrwałej straty świadomości, reaktywności i pamięci, charakterystycznych dla padaczki wieku dziecięcego i młodzieńczego. Rozróżniamy n.n. typowe (proste albo złożone) i nietypowe

Czym jest Abscence znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Absorbancja:
Słownik współczynnik absorpcji (pochłaniania) światła, służący w spektrofotometrii do oznaczania stężenia substancji w roztworze; a. jest funkcją liczby cząsteczek absorbujących promieniowanie, znajdujących abscence co znaczy.
Co znaczy Atopia:
Słownik dziedzicznie uwarunkowana skłonność do reakcji anafilaktycznej (u 60 ? 70% chorych istnieją w rodzinie dolegliwości atopowe). Etiopatogeneza wciąż jeszcze nie jest w pełni wyjaśniona. Istnieje zespół abscence krzyżówka.
Co znaczy Analgetyki:
Słownik Analgetyki - odmiennie: leki przeciwbólowe abscence co to jest.
Co znaczy Abdukcja:
Słownik Abdukcja - ruch części ciała, wskutek którego oddala się ona od osi ciała albo, w razie kończyny, od osi kończyny (odwodzenie palców abscence słownik.
Co znaczy Apgar Skala:
Słownik opracowana poprzez Wirginię Apgar w 1953 r. powszechnie służąca do oceny stanu zdrowia noworodka bezpośrednio po urodzeniu (1, 3, 5, 10 minuta życia, a stosunkowo potrzeby dłużej) i określenia abscence czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: