abulia definicja
Co to jest Abulia. Co oznacza nasilenia, uniemożliwia choremu podejmowanie działań. Przy sporym.

Czy przydatne?

Definicja Abulia

W diecie zastosowanie abulia: Abulia - niedomoga woli. Zaburzenie to, zależnie od stopnia nasilenia, uniemożliwia choremu podejmowanie działań. Przy sporym nasileniu abulii nawet proste czynności codzienne, jak wstanie z łóżka, mycie się, są niewykonalne. U dzieci abulia występuje w nerwicach, depresji, zespołach organicznych, schizofrenii. Chory wymaga bezwzględnie pomocy psychiatrycznej

Czym jest Abulia znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Aminy Katecholowe:
Słownik ekipa amin biogennych, które powstają w następnych etapach przemiany aminokwasu tyrozyny. Do amin katecholowych należą: - adrenalina - noradrenalina i - dopamina. Pełnią one różne funkcje abulia co znaczy.
Co znaczy Angiografia:
Słownik sposób diagnostyczna, która bazuje na wprowadzeniu do układu tętniczego i żylnego i chłonnego odpowiednich środków cieniujących z następowym wykonaniem badania radiologicznego. Badanie to wykonuje abulia krzyżówka.
Co znaczy Angioendotheliosarcoma:
Słownik Angioendotheliosarcoma - nowotwory tkanek miękkich abulia co to jest.
Co znaczy Alergeny:
Słownik substancje z gatunku białek, glikoproteidów albo wielocukrów zawarte w pokarmach, kurzu, roztoczach, sierści, pyle roślinnym i tym podobne, które wprowadzone do organizmu wywołują u osób na nie abulia słownik.
Co znaczy Akupunktura:
Słownik chińska nazwa ? czen); sposób leczenia polegająca na nakłuwaniu specjalnymi igłami ustalonych punktów ciała człowieka. Pierwsze opisy tej sposoby leczenia znajdują się w starych księgach chińskich abulia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: