addycja definicja
Co to jest Addycja. Co oznacza pojedynczego nukleotydu (lub kilku) do łańcucha DNA. Definicja.

Czy przydatne?

Definicja Addycja

W diecie zastosowanie addycja: Addycja - Odmiennie insercja - wstawienie dodatkowego pojedynczego nukleotydu (lub kilku) do łańcucha DNA

Czym jest Addycja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Apetyt:
Słownik łaknienia nie jest chorobą, lecz symptomem, który może towarzyszyć wielu chorobom. Dolegliwość albo zmęczenie prawie zawsze wywołuje utratę łaknienia. Przejściowy brak apetytu może być wywołany addycja co znaczy.
Co znaczy Analny Seks:
Słownik Analny seks - relacja płciowy opierający na wprowadzeniu męskiego członka do odbytu i odbytnicy addycja krzyżówka.
Co znaczy Autyzm:
Słownik się od rzeczywistości zamknięcie we własnym świecie nierealnych przeżyć i doznań. Występuje w przebiegu schizofrenii, w mniejszym nasileniu u osób z nieprawidłowym postępem osobowości (fantaści addycja co to jest.
Co znaczy Alkoholizm:
Słownik Alkoholizm - przewlekłe, postępujące schorzenie psychobiologiczne wynikające z fizycznego i psychicznego uzależnienia od alkoholu addycja słownik.
Co znaczy Analogi Insuliny:
Słownik skrótowo zwane analogami) - nowoczesne pochodne insuliny uzyskane w drodze biotechnologii. Od insuliny ludzkiej różnią się jednym albo kilkoma aminokwasami. Zmiana cząsteczki spowodowała zmianę addycja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: