allotransplantacja definicja
Co to jest Allotransplantacja. Co oznacza osobnikami należącymi do tego samego gatunku. Definicja.

Czy przydatne?

Definicja Allotransplantacja

W diecie zastosowanie allotransplantacja: Allotransplantacja - przeszczepianie narządów między osobnikami należącymi do tego samego gatunku

Czym jest Allotransplantacja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Antygen:
Słownik Antygen - to substancja mająca umiejętność do wywoływania odpowiedzi odpornościowej organizmu i łączenia się z przeciwciałem allotransplantacja.
Co znaczy Apgar Skala:
Słownik opracowana poprzez Wirginię Apgar w 1953 r. powszechnie służąca do oceny stanu zdrowia noworodka bezpośrednio po urodzeniu (1, 3, 5, 10 minuta życia, a stosunkowo potrzeby dłużej) i określenia allotransplantacja.
Co znaczy Analny Seks:
Słownik Analny seks - relacja płciowy opierający na wprowadzeniu męskiego członka do odbytu i odbytnicy allotransplantacja.
Co znaczy Akalkulia:
Słownik Akalkulia - strata uprzednio już opanowanej poprzez dzieci zdolności przeprowadzania podstawowych operacji matematycznych wskutek uszkodzenia albo zaburzenia czynności ośrodków w mózgu allotransplantacja.
Co znaczy Aminoglikozydy:
Słownik antybiotyki o działaniu bakteriobójczym. System ich działania bazuje na hamowaniu biosyntezy białka i uszkodzeniu błony cytoplazmatycznej komórki bakteryjnej. Są służące tylko w ciężkich zakażeniach allotransplantacja.
  • Dodano:
  • Autor: