allotransplantacja definicja
Co to jest Allotransplantacja. Co oznacza osobnikami należącymi do tego samego gatunku. Definicja.

Czy przydatne?

Definicja Allotransplantacja

W diecie zastosowanie allotransplantacja: Allotransplantacja - przeszczepianie narządów między osobnikami należącymi do tego samego gatunku

Czym jest Allotransplantacja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Aminokwasy:
Słownik cząsteczki kwasów organicznych zawierające azot, a niekiedy siarkę, z których zbudowane są białka. W skład białek wszystkich organizmów żywych wchodzi ok. 21 różnych aminokwasów, z których wybrane allotransplantacja.
Co znaczy Antygen:
Słownik Antygen - substancja prowokująca organizm do wytwarzania przeciwciał allotransplantacja.
Co znaczy Albuminy:
Słownik proste syntetyzowane w wątrobie, występujące w każdej komórce. W ustroju najwięcej albuminy jest we krwi, chłonce, mięśniach. W pokarmach w sporych ilościach jest w mleku, jajach i mięsie allotransplantacja.
Co znaczy Antropometria:
Słownik zespół technik i metod pomiarowych umożliwiających ścisłe badanie zróżnicowania cech mierzalnych człowieka i ich zmienności w rozwoju osobniczym. Uzyskiwane wyniki są porównywane sposobami allotransplantacja.
Co znaczy Absorbancja:
Słownik współczynnik absorpcji (pochłaniania) światła, służący w spektrofotometrii do oznaczania stężenia substancji w roztworze; a. jest funkcją liczby cząsteczek absorbujących promieniowanie, znajdujących allotransplantacja.
  • Dodano:
  • Autor: