amebocyt definicja
Co to jest Amebocyt. Co oznacza którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan.

Czy przydatne?

Definicja Amebocyt

W diecie zastosowanie amebocyt: Amebocyt - To są ruchliwe komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu przyjmowanego od choanocytów na których osiada zawiesina organiczna na kołnierzykach

Czym jest Amebocyt znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Allotransplantacja:
Słownik Allotransplantacja - przeszczepianie narządów między osobnikami należącymi do tego samego gatunku amebocyt co znaczy.
Co znaczy Antygen:
Słownik Antygen - to substancja mająca umiejętność do wywoływania odpowiedzi odpornościowej organizmu i łączenia się z przeciwciałem amebocyt krzyżówka.
Co znaczy Acefalia:
Słownik głowy albo części głowowej u zwierząt; b. pierwotna dotyczy wielu bezkręgowców, z całkowitym brakiem głowy (na przykład gąbki), z obecnością jedynie zwojów głowowych (((na przykład nicienie) albo z amebocyt co to jest.
Co znaczy Amputacja:
Słownik operacyjne usuwanie jakiegoś organu, kończyny albo ich części. Amputacja w dziedzinie kończyn może być realizowana na różnych wysokościach. Bez względu na przyczyna wykonania amputacji dla dalszych amebocyt słownik.
Co znaczy Agrafia:
Słownik Agrafia - strata uprzednio opanowanej zdolności pisania występująca u dzieci z prawidłowym postępem umysłowym, powstająca wskutek uszkodzenia albo zaburzenia czynności ośrodków w mózgu amebocyt czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: