amencja definicja
Co to jest Amencja. Co oznacza świadomości z omamami, urojeniami, porozrywaniem wątku myślowego ze.

Czy przydatne?

Definicja Amencja

W diecie zastosowanie amencja: Amencja - splątanie, stan głębokiego za­burzenia świadomości z omamami, urojeniami, porozrywaniem wątku myślowego ze znacznym pobudzeniem ruchowym. Amencja występuje w przebiegu ciężkich infekcji, w za­truciach, zaburzeniach czynności mózgu, a również w schizofrenii

Czym jest Amencja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Amebocyt:
Słownik ruchliwe komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu amencja co znaczy.
Co znaczy Aids:
Słownik angielskiego: Acqiured Immune Deficiency Syndrome), zespół nabytego upośledzenia odporności, dolegliwość wynikająca z zakażenia wirusem HIV (zobacz HIV), niszcząca kompletnie systemy obronne amencja krzyżówka.
Co znaczy Allotransplantacja:
Słownik Allotransplantacja - przeszczepianie narządów między osobnikami należącymi do tego samego gatunku amencja co to jest.
Co znaczy Automatyzm Ruchowy:
Słownik odruchowa, złożona reakcja czynności ruchowych organizmów żywych. (Zautomatyzowanie niektórych regularnie powtarzanych czynności ruchowych występuje po procesie ich wyuczania. Początkowo w procesie amencja słownik.
Co znaczy Arterioskleroza:
Słownik polegająca na pojawianiu się zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych w błonie wewnętr­nej i środkowej tętnic. Rozpoczyna się od wysypkowatego gromadzenia lipidów, zmian zwyrodnieniowych w naczyniach amencja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: