amensalizm definicja
Co to jest Amensalizm. Co oznacza niekorzystnie na osobniki innego gatunku/populacji, nie odnosząc.

Czy przydatne?

Definicja Amensalizm

W diecie zastosowanie amensalizm: Amensalizm - osobniki jednego gatunku/populacji działają niekorzystnie na osobniki innego gatunku/populacji, nie odnosząc z tego powodu wymiernych korzyści, na przykład pędzlak wydziela substancję antybakteryjną

Czym jest Amensalizm znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Amebocyt:
Słownik ruchliwe komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu amensalizm.
Co znaczy Angioendotheliosarcoma:
Słownik Angioendotheliosarcoma - nowotwory tkanek miękkich amensalizm.
Co znaczy Aloes:
Słownik zielona roślina o charakterze drzewiastego sukulenta, należąca do rodziny liliowatych (Liliceae), występująca na ubogich w wodę, piaszczystych i kamienistych terenach wschodniej i południowej Afryki amensalizm.
Co znaczy Aldozy:
Słownik Aldozy - Cukry proste, gdzie cząsteczkach znajduje się ekipa aldehydowa. Do aldoz należy między innymi glukoza amensalizm.
Co znaczy Autoimmunizacja:
Słownik reakcja odpornościowa organizmu skierowana przeciwko własnym komórkom i tkankom, które nabierają właściwości antygenowych. Powodem może być także zaburzenie w mechanizmie wytwarzania przeciwciał amensalizm.
  • Dodano:
  • Autor: