amniopunkcja definicja
Co to jest Amniopunkcja. Co oznacza ilości płynu owod-niowego do badań; płyn pobierany jest cienką.

Czy przydatne?

Definicja Amniopunkcja

W diecie zastosowanie amniopunkcja: Amniopunkcja - zabieg opierający na pobraniu niewielkiej ilości płynu owod-niowego do badań; płyn pobierany jest cienką igłą wkłuwaną poprzez ścianę brzucha matki

Czym jest Amniopunkcja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Autyzm Wczesnodziecięcy:
Słownik wczesnodziecięcy - (zespół Kannera); dzieci z autyzmem.wczesnodziecięcym od pierwszych miesięcy życia cechuje: niechęć do kontaktu fizycznego z matką, skrajna izolacja od otoczenia, natrętne marzenie amniopunkcja co znaczy.
Co znaczy Adiuwant:
Słownik substancja, która po wymieszaniu z antygenem nieswoiście pobudza odpowiedź układu odpornościowego na ten antygen. Adiuwanty działają na różne metody, pomiędzy innymi zwiększają produkcję różnych amniopunkcja krzyżówka.
Co znaczy Amputacja:
Słownik operacyjne usuwanie jakiegoś organu, kończyny albo ich części. Amputacja w dziedzinie kończyn może być realizowana na różnych wysokościach. Bez względu na przyczyna wykonania amputacji dla dalszych amniopunkcja co to jest.
Co znaczy Agonia:
Słownik Agonia - poprzedzająca śmierć, pogłębiająca się dezintegracja funkcji życiowych organizmu amniopunkcja słownik.
Co znaczy Aminoglikozydy:
Słownik antybiotyki o działaniu bakteriobójczym. System ich działania bazuje na hamowaniu biosyntezy białka i uszkodzeniu błony cytoplazmatycznej komórki bakteryjnej. Są służące tylko w ciężkich zakażeniach amniopunkcja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: