amniopunkcja definicja
Co to jest Amniopunkcja. Co oznacza ilości płynu owod-niowego do badań; płyn pobierany jest cienką.

Czy przydatne?

Definicja Amniopunkcja

W diecie zastosowanie amniopunkcja: Amniopunkcja - zabieg opierający na pobraniu niewielkiej ilości płynu owod-niowego do badań; płyn pobierany jest cienką igłą wkłuwaną poprzez ścianę brzucha matki

Czym jest Amniopunkcja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Alergeny:
Słownik substancje z gatunku białek, glikoproteidów albo wielocukrów zawarte w pokarmach, kurzu, roztoczach, sierści, pyle roślinnym i tym podobne, które wprowadzone do organizmu wywołują u osób na nie amniopunkcja.
Co znaczy Analgetyki:
Słownik Analgetyki - odmiennie: leki przeciwbólowe amniopunkcja.
Co znaczy Albuminy:
Słownik proste syntetyzowane w wątrobie, występujące w każdej komórce. W ustroju najwięcej albuminy jest we krwi, chłonce, mięśniach. W pokarmach w sporych ilościach jest w mleku, jajach i mięsie amniopunkcja.
Co znaczy Aminokwasy:
Słownik cząsteczki kwasów organicznych zawierające azot, a niekiedy siarkę, z których zbudowane są białka. W skład białek wszystkich organizmów żywych wchodzi ok. 21 różnych aminokwasów, z których wybrane amniopunkcja.
Co znaczy Abioseston:
Słownik zawiesina rozłożonych szczątków organicznych i nieorganicznych z wietrzejących skał; nieożywiona część ? sestonu; nadmiar wywołuje zmętnienie wody, ogranicza dopływ światła, wymienia warunki cieplne amniopunkcja.
  • Dodano:
  • Autor: