anabolizm definicja
Co to jest Anabolizm. Co oznacza złożonych związków chemicznych z prostych cząsteczek. Definicja.

Czy przydatne?

Definicja Anabolizm

W diecie zastosowanie anabolizm: Anabolizm - Reakcje metaboliczne prowadzące do wytworzenia złożonych związków chemicznych z prostych cząsteczek

Czym jest Anabolizm znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Antybiotyki:
Słownik związki pochodzenia naturalnego i, coraz częściej, związki uzyskane wskutek chemicznej albo mikrobiologicznej modyfikacji związków naturalnych. Wywierają działanie przeciwbakteryjne przez uszkadzanie anabolizm co znaczy.
Co znaczy Apteczka Domowa:
Słownik Apteczka domowa - zbiór leków i artykułów sanitarnych, które mogą być zastosowane w domu w sytuacjach nagłych zachorowań i choroby wymagających szybkiej pomocy anabolizm krzyżówka.
Co znaczy Agrafia:
Słownik Agrafia - strata uprzednio opanowanej zdolności pisania występująca u dzieci z prawidłowym postępem umysłowym, powstająca wskutek uszkodzenia albo zaburzenia czynności ośrodków w mózgu anabolizm co to jest.
Co znaczy Aerozole:
Słownik cząsteczek substancji stałych, płynnych albo gazowych rozproszonych i zawieszonych w środowisku gazowym. W zależności od stopnia rozdrobnienia cząsteczek dzieli się na prawdziwe - suche, wilgotne i anabolizm słownik.
Co znaczy Analogi Insuliny:
Słownik skrótowo zwane analogami) - nowoczesne pochodne insuliny uzyskane w drodze biotechnologii. Od insuliny ludzkiej różnią się jednym albo kilkoma aminokwasami. Zmiana cząsteczki spowodowała zmianę anabolizm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: