apiterapia definicja
Co to jest Apiterapia. Co oznacza przetwarzanych albo wydzielanych poprzez pszczoły w zapobieganiu.

Czy przydatne?

Definicja Apiterapia

W diecie zastosowanie apiterapia: Apiterapia - stosowanie produktów zbieranych, przetwarzanych albo wydzielanych poprzez pszczoły w zapobieganiu i leczeniu chorób. Należy do nich pyłek kwiatowy (wytwór zebrany poprzez pszczoły), propolis, miód nektarowy (produkty zgromadzone i przetworzone poprzez pszczoły), mleczko pszczele, jad pszczeli i wosk (produkty wydzielane). Pyłek kwiatowy jest zbierany, przygotowywany poprzez pszczoły i przechowywany w plastrach

Czym jest Apiterapia znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Amensalizm:
Słownik osobniki jednego gatunku/populacji działają niekorzystnie na osobniki innego gatunku/populacji, nie odnosząc z tego powodu wymiernych korzyści, na przykład pędzlak wydziela substancję antybakteryjną apiterapia.
Co znaczy Alfabet Palcowy:
Słownik alfabet daktylny); mechanizm znaków literowych wykorzystywany do porozumiewania się z osobami niesłyszącymi. Każdej literze pisma odpowiada w a.p. układ palców (w niektórych systemach mowy manualnej apiterapia.
Co znaczy Alergeny:
Słownik substancje z gatunku białek, glikoproteidów albo wielocukrów zawarte w pokarmach, kurzu, roztoczach, sierści, pyle roślinnym i tym podobne, które wprowadzone do organizmu wywołują u osób na nie apiterapia.
Co znaczy Adoracja:
Słownik uwielbienia, kultu, szczególnej sympatii, występujące u młodzieży w wieku 12 ? 18 lat w relacji do osób starszych (nauczyciel, aktor, sportowiec, bohater literacki i tym podobne) Osoba ta staje się apiterapia.
Co znaczy Alkoholizm:
Słownik Alkoholizm - przewlekłe, postępujące schorzenie psychobiologiczne wynikające z fizycznego i psychicznego uzależnienia od alkoholu apiterapia.
  • Dodano:
  • Autor: