aplazja definicja
Co to jest Aplazja. Co oznacza organogenezy albo także zanik narządu w następstwie straty.

Czy przydatne?

Definicja Aplazja

W diecie zastosowanie aplazja: Aplazja - brak rozwoju narządu wskutek zaburzeń organogenezy albo także zanik narządu w następstwie straty umiejętności do odnowy

Czym jest Aplazja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Auksyny:
Słownik hormonów roślinnych, których w najwyższym stopniu rozpowszechnionym naturalnym przedstawicielem jest kwas indolilo-3-octowy (IAA); istnieje także sporo syntetycznych związków (na przykład kwas aplazja co znaczy.
Co znaczy Altruizm:
Słownik zachowanie zorientowane na bezinteresowne czynienie dobra innym lu­dziom, postawa wrażliwości na potrzeby innych, gotowość do ich zaspokajania. Waż­nym czynnikiem kształtowania a. u dzieci i aplazja krzyżówka.
Co znaczy Amensalizm:
Słownik osobniki jednego gatunku/populacji działają niekorzystnie na osobniki innego gatunku/populacji, nie odnosząc z tego powodu wymiernych korzyści, na przykład pędzlak wydziela substancję antybakteryjną aplazja co to jest.
Co znaczy Acefalia:
Słownik głowy albo części głowowej u zwierząt; b. pierwotna dotyczy wielu bezkręgowców, z całkowitym brakiem głowy (na przykład gąbki), z obecnością jedynie zwojów głowowych (((na przykład nicienie) albo z aplazja słownik.
Co znaczy Angiografia:
Słownik sposób diagnostyczna, która bazuje na wprowadzeniu do układu tętniczego i żylnego i chłonnego odpowiednich środków cieniujących z następowym wykonaniem badania radiologicznego. Badanie to wykonuje aplazja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: