asfiksja definicja
Co to jest Asfiksja. Co oznacza wskutek uszkodzenia albo zatkania dróg oddechowych, również w.

Czy przydatne?

Definicja Asfiksja

W diecie zastosowanie asfiksja: Asfiksja - uduszenie, niedotlenienie organizmu powstałe wskutek uszkodzenia albo zatkania dróg oddechowych, również w wyniku zniszczenia albo zalania (na przykład poprzez wodę w trakcie utonięcia) pęcherzyków płucnych

Czym jest Asfiksja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Alfa-Fetoproteina (AFP):
Słownik AFP) - cząsteczka białka płodowego, która w normalnych warunkach występuje w surowicy krwi matki w bardzo małych ilościach. Poziom AFP w krwi matki może być oznaczany ok. 15-16 tygodnia ciąży asfiksja.
Co znaczy Atest:
Słownik określający właściwości gotowego wyrobu albo materiału i potwierdzający ich zgodność z normami i obowiązującymi w Polsce przepisami. Atesty wydawane są poprzez upoważnione do tego instytucje, w asfiksja.
Co znaczy Albuminy:
Słownik proste syntetyzowane w wątrobie, występujące w każdej komórce. W ustroju najwięcej albuminy jest we krwi, chłonce, mięśniach. W pokarmach w sporych ilościach jest w mleku, jajach i mięsie asfiksja.
Co znaczy Analny Seks:
Słownik Analny seks - relacja płciowy opierający na wprowadzeniu męskiego członka do odbytu i odbytnicy asfiksja.
Co znaczy Atopia:
Słownik dziedzicznie uwarunkowana skłonność do reakcji anafilaktycznej (u 60 ? 70% chorych istnieją w rodzinie dolegliwości atopowe). Etiopatogeneza wciąż jeszcze nie jest w pełni wyjaśniona. Istnieje zespół asfiksja.
  • Dodano:
  • Autor: