aspiryna definicja
Co to jest Aspiryna. Co oznacza wodzie; służąca jako lek przeciwgorączkowy, przeciwbólowy.

Czy przydatne?

Definicja Aspiryna

W diecie zastosowanie aspiryna: Aspiryna - kwas acetylosalicylowy, trudno rozpuszczalny w wodzie; służąca jako lek przeciwgorączkowy, przeciwbólowy, przeciwreumatyczny, przeciwzapalny i przeciwzakrzepowy, zapobiega zawałowi serca, udarom mózgu i zakrzepicy żył; wchodzi w skład wielu preparatów mieszanych; inna nazwa ? polopiryna

Czym jest Aspiryna znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Aparaty Ortopedyczne:
Słownik ortopedyczne - urządzenia spełniające określone zadania w ortopedii i rehabilitacji. Odmianą a.o. jest szyna Koszii, poduszka Frejki, pajacyk Grucy i in. tego typu urządzenia do zachowawczego aspiryna co znaczy.
Co znaczy Anabolizm:
Słownik Anabolizm - Reakcje metaboliczne prowadzące do wytworzenia złożonych związków chemicznych z prostych cząsteczek aspiryna krzyżówka.
Co znaczy Asekuracja:
Słownik zabezpieczenie przed nieszczęśliwym wypadkiem w trakcie wykonywania ćwiczeń ruchowych. Wyróżnia się asekurację bierną, kiedy asekurujący nie ma bezpośredniego kontaktu z ćwiczącym, asekurację czynną aspiryna co to jest.
Co znaczy Adenowirusy:
Słownik zakażenia adenowirusami mogą przebiegać bezpostaciowo. Symptomy kliniczne zakażenia a. u niemowląt i małych dzieci to raczej ostre zapalenie gardła z gorączką, zupalenie płuc, u dzieci starszych aspiryna słownik.
Co znaczy Apatia:
Słownik Apatia - niechęć człowieka do wykazywania inicjatywy w kontaktach z innymi ludźmi aspiryna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: