atropina definicja
Co to jest Atropina. Co oznacza psiankowatych; służąca jako lek hamujący czynności gruczołów.

Czy przydatne?

Definicja Atropina

W diecie zastosowanie atropina: Atropina - silnie trujący alkaloid tropanowy z roślin psiankowatych; służąca jako lek hamujący czynności gruczołów wydzielania wewnętrznego i jako odtrutka w zatruciu pestycydami ? estrami organicznymi kwasu fosforowego i w chorobie Parkinsona; antagonista acetylocholiny (rozszerza źrenice)

Czym jest Atropina znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Allotransplantacja:
Słownik Allotransplantacja - przeszczepianie narządów między osobnikami należącymi do tego samego gatunku atropina co znaczy.
Co znaczy Autyzm:
Słownik się od rzeczywistości zamknięcie we własnym świecie nierealnych przeżyć i doznań. Występuje w przebiegu schizofrenii, w mniejszym nasileniu u osób z nieprawidłowym postępem osobowości (fantaści atropina krzyżówka.
Co znaczy Asfiksja:
Słownik uduszenie, niedotlenienie organizmu powstałe wskutek uszkodzenia albo zatkania dróg oddechowych, również w wyniku zniszczenia albo zalania (na przykład poprzez wodę w trakcie utonięcia) pęcherzyków atropina co to jest.
Co znaczy Alalia:
Słownik rozwoju zdolności mówienia albo rozumienia mowy, stwierdzane u dzieci dobrze słyszących z prawidłowym postępem psychoruchowym, bez zaburzeń aparatu mowy. Powstaje najprawdopodobniej wskutek atropina słownik.
Co znaczy Aloes:
Słownik zielona roślina o charakterze drzewiastego sukulenta, należąca do rodziny liliowatych (Liliceae), występująca na ubogich w wodę, piaszczystych i kamienistych terenach wschodniej i południowej Afryki atropina czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: