azbestoza definicja
Co to jest Azbestoza. Co oznacza wniknięciem do organizmu włókienek azbestu; objawia się.

Czy przydatne?

Definicja Azbestoza

W diecie zastosowanie azbestoza: Azbestoza - pylica azbestowa, dolegliwość wywołana wniknięciem do organizmu włókienek azbestu; objawia się zwłóknieniem płuc, prowadzi do niewydolności oddechowej i nowotworów

Czym jest Azbestoza znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Algi:
Słownik ekipa obejmująca rośliny o podobnych cechach morfologicznych i właściwościach ekologicznych, z kolei bardzo zróżnicowana pod względem systematycznym; wg najnowszych ujęć należą do 10 gromad azbestoza.
Co znaczy Afazja:
Słownik upośledzenie albo całkowite zniesienie zdolności mówienia (afazja ruchowa ? motoryczna) albo rozumienia mowy (afazja czuciowa ? sensoryczna) wskutek uszkodzenia ośrodków w mózgu. Występuje u dzieci z azbestoza.
Co znaczy Agonia:
Słownik Agonia - poprzedzająca śmierć, pogłębiająca się dezintegracja funkcji życiowych organizmu azbestoza.
Co znaczy Autyzm:
Słownik się od rzeczywistości zamknięcie we własnym świecie nierealnych przeżyć i doznań. Występuje w przebiegu schizofrenii, w mniejszym nasileniu u osób z nieprawidłowym postępem osobowości (fantaści azbestoza.
Co znaczy Antybiotyki:
Słownik związki pochodzenia naturalnego i, coraz częściej, związki uzyskane wskutek chemicznej albo mikrobiologicznej modyfikacji związków naturalnych. Wywierają działanie przeciwbakteryjne przez uszkadzanie azbestoza.
  • Dodano:
  • Autor: