azbestoza definicja
Co to jest Azbestoza. Co oznacza wniknięciem do organizmu włókienek azbestu; objawia się.

Czy przydatne?

Definicja Azbestoza

W diecie zastosowanie azbestoza: Azbestoza - pylica azbestowa, dolegliwość wywołana wniknięciem do organizmu włókienek azbestu; objawia się zwłóknieniem płuc, prowadzi do niewydolności oddechowej i nowotworów

Czym jest Azbestoza znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Absorbancja:
Słownik współczynnik absorpcji (pochłaniania) światła, służący w spektrofotometrii do oznaczania stężenia substancji w roztworze; a. jest funkcją liczby cząsteczek absorbujących promieniowanie, znajdujących azbestoza co to jest.
Co znaczy Amniopunkcja:
Słownik Amniopunkcja - zabieg opierający na pobraniu niewielkiej ilości płynu owod-niowego do badań; płyn pobierany jest cienką igłą wkłuwaną poprzez ścianę brzucha matki azbestoza definicja.
Co znaczy Abdukcja:
Słownik Abdukcja - ruch części ciała, wskutek którego oddala się ona od osi ciała albo, w razie kończyny, od osi kończyny (odwodzenie palców azbestoza co znaczy.
Co znaczy Antybiotyki:
Słownik związki pochodzenia naturalnego i, coraz częściej, związki uzyskane wskutek chemicznej albo mikrobiologicznej modyfikacji związków naturalnych. Wywierają działanie przeciwbakteryjne przez uszkadzanie azbestoza słownik.
Co znaczy Antygen:
Słownik Antygen - substancja prowokująca organizm do wytwarzania przeciwciał azbestoza znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: