badania dynamometryczne definicja
Co to jest Badania dynamometryczne i ergometryczne. Co oznacza siły mięśni wykonujących ruch.

Czy przydatne?

Definicja Badania dynamometryczne i ergometryczne

W diecie zastosowanie badania dynamometryczne i ergometryczne: Badania dynamometryczne i ergometryczne - sposoby oceny siły mięśni wykonujących ruch. Przeprowadza się je dzięki aparatów, zwanych dynamometrami. Badania ergometryczne mają na celu określenie możliwości wykonywania pracy poprzez określoną grupę mięśni

Czym jest Badania dynamometryczne i znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Balsam:
Słownik roztwór żywic w olejkach eterycznych, nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku, wydzielany poprzez rośliny, w szczególności tropikalne; służący w perfumerii jako utrwalacz badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Biochemia:
Słownik Biochemia - edukacja o budowie chemicznej organizmów żywych badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Barwniki:
Słownik barwniki, stałe substancje barwne, nieorganiczne albo organiczne (? chromogen), w znaczeniu biologicznym naturalnie występujące w organizmach żywych (? chromatofory), odpowiedzialne za ich badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Brzusiec:
Słownik kurczliwa, zawierająca komórki mięśniowe środkowa część mięśnia szkieletowego; zaczyna się ścięgnem startowym i przechodzi w ścięgno końcowe (albo pośrednie, jeżeli połączony jest z następnym b.); w badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Balkonik:
Słownik wykorzystywana chorym z niedowładem i do edukacji chodzenia. W zależności od stopnia niesprawności stosuje się różne typy balkoników: a) balkoniki wysokie,z podparciem pod pachami, z czterema badania dynamometryczne i ergometryczne.
  • Dodano:
  • Autor: