badania dynamometryczne definicja
Co to jest Badania dynamometryczne i ergometryczne. Co oznacza siły mięśni wykonujących ruch.

Czy przydatne?

Definicja Badania dynamometryczne i ergometryczne

W diecie zastosowanie badania dynamometryczne i ergometryczne: Badania dynamometryczne i ergometryczne - sposoby oceny siły mięśni wykonujących ruch. Przeprowadza się je dzięki aparatów, zwanych dynamometrami. Badania ergometryczne mają na celu określenie możliwości wykonywania pracy poprzez określoną grupę mięśni

Czym jest Badania dynamometryczne i znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Berkel:
Słownik Pierwiastek radioaktywny. Aktynowiec z III ekipy układu okresowego. Jest pierwiastkiem transuranowym o liczbie atomowej 97 i masie atomowej [247]. Berkel nie występuje w przyrodzie - jest otrzymywany badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Bakteriofag (Fag):
Słownik Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Bruceloza:
Słownik dolegliwość Banga); (dolegliwość odzwierzęca o przebiegu ostrym, podostrym i przewlekłym.Źródło zakażenia ? chore zwierzęta domowe (bydło, owce, kozy, świnie). Droga zakażenia ? uszkodzona skóra badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Botulizm:
Słownik pokarmowe toksynami laseczki jadu kiełbasianego (Clostridium botulinum) zwane zatruciem jadem kiełbasianym; jest następstwem blokowania poprzez toksynę botulinową wydzielania acetylocholiny w badania dynamometryczne i ergometryczne.
Co znaczy Brodawka:
Słownik ogólna nazwa niewielkiej (w relacji do rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na powierzchni ciała albo narządu zwierzęcia, o różnym pochodzeniu i funkcji, na przykład badania dynamometryczne i ergometryczne.
  • Dodano:
  • Autor: