cytologiczne badanie definicja
Co to jest Badanie cytologiczne. Co oznacza nowotworowych w rozmazach z błony śluzowej, w.

Czy przydatne?

Definicja Badanie cytologiczne

W diecie zastosowanie badanie cytologiczne: Badanie cytologiczne - mikroskopowe poszukiwanie komórek nowotworowych w rozmazach z błony śluzowej, w wydzielinach i próbkach tkanek; badanie rozmazu z szyjki macicy w celu stwierdzenia zakażenia chorabą przenoszoną drogą płciową

Czym jest Badanie cytologiczne znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Borowina:
Słownik torfu o specyficznych właściwościach fizykochemicznych. Występują w niej różne pozostałości świata roślinnego, związki żelaza, siarki, jodu, i ciała o działaniu hormonalnym. Borowina jest niedobrym badanie cytologiczne.
Co znaczy Błonnik:
Słownik polisacharyd strukturalny (? wielocukry) zbudowany z powtarzających się jednostek glukozy połączonych ? wiązaniami ß-1,4-glikozydowymi, kluczowy składnik ścian komórkowych roślin; cząsteczki c badanie cytologiczne.
Co znaczy Bakteria:
Słownik jednokomórkowy drobnoustrój znajdujący się w systematyce na pograniczu świata roślinnego i zwierzęcego. Złożona jest z 3 zasadniczych przedmiotów, błony komórkowej, cytoplazmy i substancji badanie cytologiczne.
Co znaczy Badania Dynamometryczne I Ergometryczne:
Słownik dynamometryczne i ergometryczne - sposoby oceny siły mięśni wykonujących ruch. Przeprowadza się je dzięki aparatów, zwanych dynamometrami. Badania ergometryczne mają na celu określenie możliwości badanie cytologiczne.
Co znaczy Biotop:
Słownik Biotop - nieożywione środowisko życia organizmów różnych gatunków (biocenozy badanie cytologiczne.
  • Dodano:
  • Autor: