bakteriofag definicja
Co to jest Bakteriofag (fag). Co oznacza Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie. Definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bakteriofag (fag)

W diecie zastosowanie bakteriofag (fag): Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie

Czym jest Bakteriofag (fag znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Badanie Scyntygraficzne:
Słownik scyntygraficzne - badanie oparte na zjawisku zmienionego wychwytywania (wzmożonego albo osłabionego) poprzez chorobowo zmienione tkanki dożylnie podanego radio­zotopu o krótkim czasie rozpadu bakteriofag (fag).
Co znaczy Błony Płodowe:
Słownik Błony płodowe - dwie warstwy tkanek tworzących ścianę worka owodnio-wego. Wewnętrzna warstwa zwana jest owodnią, a zewnętrzna - kosmówką bakteriofag (fag).
Co znaczy Bruceloza:
Słownik dolegliwość Banga); (dolegliwość odzwierzęca o przebiegu ostrym, podostrym i przewlekłym.Źródło zakażenia ? chore zwierzęta domowe (bydło, owce, kozy, świnie). Droga zakażenia ? uszkodzona skóra bakteriofag (fag).
Co znaczy Bruceloza Bydła:
Słownik Bakterie po wniknięciu do organizmu namnażają się w węzłach chłonnych i umiejscawiają się w leukocytach. Przedostają się do śledziony i pochewek ścięgnowych (dolegliwość przechodzi w stan utajony bakteriofag (fag).
Co znaczy Bawełna:
Słownik Gossypium) z rodz. ślazowatych liczący od kilku do kilkudziesięciu gatunków roślin rozmieszczonych w ciepłych i suchych rejonach Eurazji, Afryki i Ameryki; rośliny jednoroczne i długoletnie (również bakteriofag (fag).
  • Dodano:
  • Autor: