balsam definicja
Co to jest Balsam. Co oznacza nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku.

Czy przydatne?

Definicja Balsam

W diecie zastosowanie balsam: Balsam - naturalny roztwór żywic w olejkach eterycznych, nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku, wydzielany poprzez rośliny, w szczególności tropikalne; służący w perfumerii jako utrwalacz zapachu, lecznictwie, kosmetyce i technice; w najwyższym stopniu znane są b. kanadyjski, peruwiański, tolutański

Czym jest Balsam znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bliźnięta:
Słownik osobniki rozwijające się wskutek tej samej ciąży, z jednej albo dwóch komórek jajowych; termin służący zazwyczaj w odniesieniu do gatunków ssaków, u których regułą są ciąże pojedyncze, na przykład u balsam.
Co znaczy Berkel:
Słownik Pierwiastek radioaktywny. Aktynowiec z III ekipy układu okresowego. Jest pierwiastkiem transuranowym o liczbie atomowej 97 i masie atomowej [247]. Berkel nie występuje w przyrodzie - jest otrzymywany balsam.
Co znaczy Biseksualizm:
Słownik Biseksualizm - uprawianie seksu z osobami obydwu płci balsam.
Co znaczy Bruceloza Bydła:
Słownik Bakterie po wniknięciu do organizmu namnażają się w węzłach chłonnych i umiejscawiają się w leukocytach. Przedostają się do śledziony i pochewek ścięgnowych (dolegliwość przechodzi w stan utajony balsam.
Co znaczy Błędnik Kostny:
Słownik kostna obudowa ? błędnika błoniastego, układ jam i kanałów odpowiadających ukształtowaniem elementom błoniastym; złożona jest z kanałów półkolistych, kanału spiralnego (ślimaka kostnego) i balsam.
  • Dodano:
  • Autor: