balsam definicja
Co to jest Balsam. Co oznacza nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku.

Czy przydatne?

Definicja Balsam

W diecie zastosowanie balsam: Balsam - naturalny roztwór żywic w olejkach eterycznych, nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku, wydzielany poprzez rośliny, w szczególności tropikalne; służący w perfumerii jako utrwalacz zapachu, lecznictwie, kosmetyce i technice; w najwyższym stopniu znane są b. kanadyjski, peruwiański, tolutański

Czym jest Balsam znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Blindyzmy:
Słownik zachowań charakterystyczne dla osób niewidomych, na przykład trzaskanie palcami albo kląskanie językiem w trakcie chodzenia, ułatwiające orientację w przestrzeni dzięki odbiciu fali dźwiękowej albo balsam.
Co znaczy Bakteriofag (Fag):
Słownik Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie balsam.
Co znaczy Bliźnięta Monozygotyczne:
Słownik monozygotyczne - bliźnięta jednojajowe, bliźnięta monozygotyczne, które powstają z jednej zapłodnionej komórki jajowej, jeżeli zygota podzieli się na dwa zarodki w trakcie pierwszych dwóch tygodni balsam.
Co znaczy Bliźnięta Syjamskie:
Słownik zroślaki, kolokwialna nazwa bliźniąt homozygotycznych zrośniętych z sobą wieloma częściami ciała, niekiedy mających jeden tułów i zdwojone wybrane inne części ciała, na przykład głowy; powodem balsam.
Co znaczy Banda:
Słownik nieformalna, zazwyczaj bardzo spójna wewnętrznie, zobowiązująca swych członków do przestrzegania określonych norm; na zewnątrz regularnie działająca niezgodnie z ogólnymi zasadami współżycia balsam.
  • Dodano:
  • Autor: