bańki definicja
Co to jest Bańki. Co oznacza których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone.

Czy przydatne?

Definicja Bańki

W diecie zastosowanie bańki: Bańki - zabieg opierający na przystawianiu do skóry baniek, których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone powietrze. Zabieg ten wykonuje się tylko na zlecenie lekarza, najczęściej w sytuacjach schorzeń dróg oddechowych. Bańki przystawia się na plecach, omijając kręgosłup i okolicę łopatek

Czym jest Bańki znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Blok Metaboliczny:
Słownik niedobór albo brak aktywności enzymu warunkującego przemianę danego związku na danym odcinku przemian, na przykład substrat (związek) A prze­chodzi pod wpływem działania enzymu w związek B, ten w bańki.
Co znaczy Błona Plazmatyczna:
Słownik Podstawowa jednostka strukturalna wszystkich błon występujących w komórce. Złożona jest z dwuwarstwy cząsteczek fosfolipidów i z cząsteczek białka, które są na stałe wbudowane między fosfolipidy bańki.
Co znaczy Butwienie:
Słownik Butwienie - rozkład szczątek roślinnych wywołane działaniem bakterii i grzybów w obecności tlenu bańki.
Co znaczy Blindyzmy:
Słownik zachowań charakterystyczne dla osób niewidomych, na przykład trzaskanie palcami albo kląskanie językiem w trakcie chodzenia, ułatwiające orientację w przestrzeni dzięki odbiciu fali dźwiękowej albo bańki.
Co znaczy Bruceloza Człowieka:
Słownik Dla człowieka chorobotwórcze są Brucella melitensis, Brucella suis, Brucella abortus. Symptomy chorby u człowieka to: osłabienie, bóle mięśniowe, gorączka (typ falujący). Dodatkowo mogą wystąpić bańki.
  • Dodano:
  • Autor: