bańki definicja
Co to jest Bańki. Co oznacza których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone.

Czy przydatne?

Definicja Bańki

W diecie zastosowanie bańki: Bańki - zabieg opierający na przystawianiu do skóry baniek, których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone powietrze. Zabieg ten wykonuje się tylko na zlecenie lekarza, najczęściej w sytuacjach schorzeń dróg oddechowych. Bańki przystawia się na plecach, omijając kręgosłup i okolicę łopatek

Czym jest Bańki znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bioenergia:
Słownik rezerw energetycznych w organizmie, które mogą być przekazywane w celu wyrównywania ich niedoboru albo zachwianej równowagi. Bioenergoterapia jest rodzajem psychoterapii przekazywanej choremu bez bańki.
Co znaczy Bakteria:
Słownik jednokomórkowy drobnoustrój znajdujący się w systematyce na pograniczu świata roślinnego i zwierzęcego. Złożona jest z 3 zasadniczych przedmiotów, błony komórkowej, cytoplazmy i substancji bańki.
Co znaczy Biologia Molekularna:
Słownik molekularna - edukacja multidyscyplinarna badająca zjawiska i mechanizmy życiowe na poziomie cząsteczkowym, między innymi integrację struktury i funkcji białek, kwasów nukleinowych, dziedziczenie bańki.
Co znaczy Banda:
Słownik nieformalna, zazwyczaj bardzo spójna wewnętrznie, zobowiązująca swych członków do przestrzegania określonych norm; na zewnątrz regularnie działająca niezgodnie z ogólnymi zasadami współżycia bańki.
Co znaczy Biochemia:
Słownik Biochemia - edukacja o budowie chemicznej organizmów żywych bańki.
  • Dodano:
  • Autor: