bańki definicja
Co to jest Bańki. Co oznacza których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone.

Czy przydatne?

Definicja Bańki

W diecie zastosowanie bańki: Bańki - zabieg opierający na przystawianiu do skóry baniek, których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone powietrze. Zabieg ten wykonuje się tylko na zlecenie lekarza, najczęściej w sytuacjach schorzeń dróg oddechowych. Bańki przystawia się na plecach, omijając kręgosłup i okolicę łopatek

Czym jest Bańki znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Brzusiec:
Słownik kurczliwa, zawierająca komórki mięśniowe środkowa część mięśnia szkieletowego; zaczyna się ścięgnem startowym i przechodzi w ścięgno końcowe (albo pośrednie, jeżeli połączony jest z następnym b.); w bańki.
Co znaczy Balneoterapia:
Słownik zastosowanie w celach leczniczych i profilaktycznych wód mineralnych, gazów zawartych w zdrojach i tworzyw uzdrowiskowych (borowiny i muły). Wody lecznicze są służące do kuracji pitnych, wziewań bańki.
Co znaczy Brodawka:
Słownik ogólna nazwa niewielkiej (w relacji do rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na powierzchni ciała albo narządu zwierzęcia, o różnym pochodzeniu i funkcji, na przykład bańki.
Co znaczy Błonica:
Słownik dolegliwość zakaźna wywoływana poprzez Corynaebacterium diphtheriae, regularnie o bardzo ciężkim przebiegu, mogąca kończyć się śmiercią; po 3 do 5-dniowym okresie wylęgania pojawiają się bańki.
Co znaczy Badanie Cytologiczne:
Słownik cytologiczne - mikroskopowe poszukiwanie komórek nowotworowych w rozmazach z błony śluzowej, w wydzielinach i próbkach tkanek; badanie rozmazu z szyjki macicy w celu stwierdzenia zakażenia chorabą bańki.
  • Dodano:
  • Autor: