bawełna definicja
Co to jest Bawełna. Co oznacza kilku do kilkudziesięciu gatunków roślin rozmieszczonych w ciepłych.

Czy przydatne?

Definicja Bawełna

W diecie zastosowanie bawełna: Bawełna - rodzaj (Gossypium) z rodz. ślazowatych liczący od kilku do kilkudziesięciu gatunków roślin rozmieszczonych w ciepłych i suchych rejonach Eurazji, Afryki i Ameryki; rośliny jednoroczne i długoletnie (również o zdrewniałych łodygach), od dawna uprawiane z racji na włókno przędzalnicze (nazwane bawełną), które uzyskuje się z włosków nasiennych

Czym jest Bawełna znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Biotop:
Słownik Biotop - nieożywione środowisko życia organizmów różnych gatunków (biocenozy bawełna co to jest.
Co znaczy Babie Lato:
Słownik lato - nici pajęcze, które w pogodne dni jesienne unoszą się w powietrzu. Na tych cienkich nitkach pająki, które je uprzędły, przenoszą się na większe odległości osiągając przy tym niekiedy znaczący bawełna definicja.
Co znaczy Badanie Cytologiczne:
Słownik cytologiczne - mikroskopowe poszukiwanie komórek nowotworowych w rozmazach z błony śluzowej, w wydzielinach i próbkach tkanek; badanie rozmazu z szyjki macicy w celu stwierdzenia zakażenia chorabą bawełna co znaczy.
Co znaczy Bilingwizm:
Słownik stosowany w dwóch różnych znaczeniach: do ustalenia doskonałego opanowania dwóch języków i posługiwania się nimi z jednakową łatwością i do ustalenia zaburzeń rozwoju mowy, spotykanych u dzieci bawełna słownik.
Co znaczy Biseksualizm:
Słownik Biseksualizm - uprawianie seksu z osobami obydwu płci bawełna znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: