bladość definicja
Co to jest Bladość. Co oznacza Obserwuje się wtedy blade małżowiny uszne, blade wargi i błony.

Czy przydatne?

Definicja Bladość

W diecie zastosowanie bladość: Bladość - bladosć skóry może być symptomem niedokrwistości. Obserwuje się wtedy blade małżowiny uszne, blade wargi i błony śluzowe j. ustnej. Bladość może być także wywołana niedoborem barwnika skóry. co występuje u dzieci o bardzo jasnych albo rudych włosach. Bladosć może także wystąpić w infekcjach układu moczowego, przewlekłych zapaleniach zatok obocznych nosa itp

Czym jest Bladość znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Butwienie:
Słownik Butwienie - rozkład szczątek roślinnych wywołane działaniem bakterii i grzybów w obecności tlenu bladość.
Co znaczy Bark:
Słownik Bark - okolica stawu barkowego łączącego kość ramienną z łopatką; u człowieka uwypuklającym się poprzez skórę kostnym elementem barku jest acromion ? wyrostek barkowy łopatki bladość.
Co znaczy Bawełna:
Słownik Gossypium) z rodz. ślazowatych liczący od kilku do kilkudziesięciu gatunków roślin rozmieszczonych w ciepłych i suchych rejonach Eurazji, Afryki i Ameryki; rośliny jednoroczne i długoletnie (również bladość.
Co znaczy Bielmo:
Słownik zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma bladość.
Co znaczy Bruceloza Bydła:
Słownik Bakterie po wniknięciu do organizmu namnażają się w węzłach chłonnych i umiejscawiają się w leukocytach. Przedostają się do śledziony i pochewek ścięgnowych (dolegliwość przechodzi w stan utajony bladość.
  • Dodano:
  • Autor: