blednica definicja
Co to jest Blednica. Co oznacza szczególnie u młodych kobiet. Definicja Blednica zastosowanie.

Czy przydatne?

Definicja Blednica

W diecie zastosowanie blednica: Blednica - dawna nazwa niektórych typów niedokrwistości (szczególnie u młodych kobiet)

Czym jest Blednica znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Błony Płodowe:
Słownik Błony płodowe - dwie warstwy tkanek tworzących ścianę worka owodnio-wego. Wewnętrzna warstwa zwana jest owodnią, a zewnętrzna - kosmówką blednica co znaczy.
Co znaczy Bradykardia:
Słownik zwolnienie czynności serca poniżej 80-70 skurczów na min u noworodków i poniżej 60 skurczów na min u dzieci w wieku szkolnym Może świadczyć o uszkodzeniu mięśnia sercowego, a nawet o bloku blednica krzyżówka.
Co znaczy Brzusiec:
Słownik kurczliwa, zawierająca komórki mięśniowe środkowa część mięśnia szkieletowego; zaczyna się ścięgnem startowym i przechodzi w ścięgno końcowe (albo pośrednie, jeżeli połączony jest z następnym b.); w blednica co to jest.
Co znaczy Brodawka:
Słownik ogólna nazwa niewielkiej (w relacji do rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na powierzchni ciała albo narządu zwierzęcia, o różnym pochodzeniu i funkcji, na przykład blednica słownik.
Co znaczy Brodawczaki:
Słownik brodawczakowatość mnoga); guzki pojedyncze albo mnogie, określane jako papilloma albo papillomatosis, różnej wielkości: od ziarenka pieprzu do małego grochu, o utkaniu łagodnym. Są niebolesne blednica czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: