blindyzmy definicja
Co to jest Blindyzmy. Co oznacza niewidomych, na przykład trzaskanie palcami albo kląskanie.

Czy przydatne?

Definicja Blindyzmy

W diecie zastosowanie blindyzmy: Blindyzmy - formy zachowań charakterystyczne dla osób niewidomych, na przykład trzaskanie palcami albo kląskanie językiem w trakcie chodzenia, ułatwiające orientację w przestrzeni dzięki odbiciu fali dźwiękowej albo naciskanie gałek ocznych w celu uzyskania efektów świetlnych

Czym jest Blindyzmy znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Biotop:
Słownik Biotop - nieożywione środowisko życia organizmów różnych gatunków (biocenozy blindyzmy.
Co znaczy Banda:
Słownik nieformalna, zazwyczaj bardzo spójna wewnętrznie, zobowiązująca swych członków do przestrzegania określonych norm; na zewnątrz regularnie działająca niezgodnie z ogólnymi zasadami współżycia blindyzmy.
Co znaczy Bunt:
Słownik Bunt - przeciwstawianie się wymaganiom dorosłych, występujące u dzieci i młodzieży, wyrażające się bądź odmową współdziałania z dorosłymi, bądź negowaniem ich mechanizmu norm i zasad postępowania blindyzmy.
Co znaczy Bawełna:
Słownik Gossypium) z rodz. ślazowatych liczący od kilku do kilkudziesięciu gatunków roślin rozmieszczonych w ciepłych i suchych rejonach Eurazji, Afryki i Ameryki; rośliny jednoroczne i długoletnie (również blindyzmy.
Co znaczy Badanie UltradŹwiękowe:
Słownik ultradŹwiękowe - (ultrasonografia; USG); sposób badania oparta na zasadzie, iż fale dźwiękowe o określonej częstości mogą przenikać poprzez tkanki. Echo odbierane poprzez szczególny aparat, zwany blindyzmy.
  • Dodano:
  • Autor: