blizna definicja
Co to jest Blizna. Co oznacza ubytku w tkance zbitą i słabo unaczynioną tkanką łączną. Definicja.

Czy przydatne?

Definicja Blizna

W diecie zastosowanie blizna: Blizna - ostateczny rezultat gojenia się rany; wypełnienie ubytku w tkance zbitą i słabo unaczynioną tkanką łączną

Czym jest Blizna znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Brodawczakowatość Mnoga:
Słownik mnoga - guzki pojedyncze albo mnogie, określane jako papilloma albo papillomatosis, różnej wielkości: od ziarenka pieprzu do małego grochu, o utkaniu łagodnym. Są niebolesne, niewiele spoiste, koloru blizna co znaczy.
Co znaczy Bioenergia:
Słownik rezerw energetycznych w organizmie, które mogą być przekazywane w celu wyrównywania ich niedoboru albo zachwianej równowagi. Bioenergoterapia jest rodzajem psychoterapii przekazywanej choremu bez blizna krzyżówka.
Co znaczy Berkel:
Słownik Pierwiastek radioaktywny. Aktynowiec z III ekipy układu okresowego. Jest pierwiastkiem transuranowym o liczbie atomowej 97 i masie atomowej [247]. Berkel nie występuje w przyrodzie - jest otrzymywany blizna co to jest.
Co znaczy Błonnik:
Słownik polisacharyd strukturalny (? wielocukry) zbudowany z powtarzających się jednostek glukozy połączonych ? wiązaniami ß-1,4-glikozydowymi, kluczowy składnik ścian komórkowych roślin; cząsteczki c blizna słownik.
Co znaczy Bunt:
Słownik Bunt - przeciwstawianie się wymaganiom dorosłych, występujące u dzieci i młodzieży, wyrażające się bądź odmową współdziałania z dorosłymi, bądź negowaniem ich mechanizmu norm i zasad postępowania blizna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: