dizygotyczne bliźnięta definicja
Co to jest Bliźnięta dizygotyczne. Co oznacza zapłodnionych wieloma plemnikami, wobec czego stopień.

Czy przydatne?

Definicja Bliźnięta dizygotyczne

W diecie zastosowanie bliźnięta dizygotyczne: Bliźnięta dizygotyczne - które powstają z dwóch jaj zapłodnionych wieloma plemnikami, wobec czego stopień ich podobieństwa genetycznego jest taki, jak w każdej innej parze rodzeństwa, mogą także być odmiennej płci; bliźnięta tego typu mogą powstawać także z większej liczby jaj

Czym jest Bliźnięta dizygotyczne znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bradykardia:
Słownik zwolnienie czynności serca poniżej 80-70 skurczów na min u noworodków i poniżej 60 skurczów na min u dzieci w wieku szkolnym Może świadczyć o uszkodzeniu mięśnia sercowego, a nawet o bloku bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Blizna:
Słownik Blizna - ostateczny rezultat gojenia się rany; wypełnienie ubytku w tkance zbitą i słabo unaczynioną tkanką łączną bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Bielmo:
Słownik zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Blastula:
Słownik blastocysta, inicjalne stadium rozwoju zarodka poprzedzające ? gastrulację, w formie pęcherzyka, gdzie następuje mechanizm nagromadzania się materiału komórkowego; komórki pochodzące z różnych bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Biseksualizm:
Słownik Biseksualizm - uprawianie seksu z osobami obydwu płci bliźnięta dizygotyczne.
  • Dodano:
  • Autor: