dopochwowa błona definicja
Co to jest Błona dopochwowa. Co oznacza nazwa: krążek Proven) jeden z mechanicznych środków.

Czy przydatne?

Definicja Błona dopochwowa

W diecie zastosowanie błona dopochwowa: Błona dopochwowa - (odmiennie kapturek dopochwowy, firmowa nazwa: krążek Proven) jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem poprzez kontakt płciowy; to jest rodzaj gumowego kapturka, który kobieta smaruje środkiem plemnikobójczym i wkłada przed stosunkiem w głąb pochwy

Czym jest Błona dopochwowa znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Badania Dynamometryczne I Ergometryczne:
Słownik dynamometryczne i ergometryczne - sposoby oceny siły mięśni wykonujących ruch. Przeprowadza się je dzięki aparatów, zwanych dynamometrami. Badania ergometryczne mają na celu określenie możliwości błona dopochwowa.
Co znaczy Bakteriofag (Fag):
Słownik Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie błona dopochwowa.
Co znaczy Babie Lato:
Słownik lato - nici pajęcze, które w pogodne dni jesienne unoszą się w powietrzu. Na tych cienkich nitkach pająki, które je uprzędły, przenoszą się na większe odległości osiągając przy tym niekiedy znaczący błona dopochwowa.
Co znaczy Biotop:
Słownik Biotop - nieożywione środowisko życia organizmów różnych gatunków (biocenozy błona dopochwowa.
Co znaczy Botridia:
Słownik Botridia - 1) bruzdy przyssawkowe, umięśnione aparaty czepne niektórych tasiemców członowanych; 2) miseczkowate obszary, z których wyrastają trichobotria u skoczogonków i niektórych roztoczy błona dopochwowa.
  • Dodano:
  • Autor: