płodowe błony definicja
Co to jest Błony płodowe. Co oznacza owodnio-wego. Wewnętrzna warstwa zwana jest owodnią, a.

Czy przydatne?

Definicja Błony płodowe

W diecie zastosowanie błony płodowe: Błony płodowe - dwie warstwy tkanek tworzących ścianę worka owodnio-wego. Wewnętrzna warstwa zwana jest owodnią, a zewnętrzna - kosmówką

Czym jest Błony płodowe znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Biografie Dziecięce:
Słownik dzienniki rozwoju dzieci prowadzone poprzez psychologów, najczęściej na podstawie obserwacji własnych dzieci; na ich podstawie powstawały pierwsze prace z zakresu psychologii rozwojowej, które błony płodowe.
Co znaczy Balkonik:
Słownik wykorzystywana chorym z niedowładem i do edukacji chodzenia. W zależności od stopnia niesprawności stosuje się różne typy balkoników: a) balkoniki wysokie,z podparciem pod pachami, z czterema błony płodowe.
Co znaczy Bladość:
Słownik skóry może być symptomem niedokrwistości. Obserwuje się wtedy blade małżowiny uszne, blade wargi i błony śluzowe j. ustnej. Bladość może być także wywołana niedoborem barwnika skóry. co występuje u błony płodowe.
Co znaczy Bakteriofag (Fag):
Słownik Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie błony płodowe.
Co znaczy Bazgroty:
Słownik stosowana dla ustalenia najwcześniejszego stadium wytworów rysunkowych dziecka, charakteryzującego się pozostawieniem na papierze chaotycznych śladów, którym dziecko nie nadaje żadnego znaczenia błony płodowe.
  • Dodano:
  • Autor: