bronchoskop definicja
Co to jest Bronchoskop. Co oznacza optyczny. Bronchoskop wprowadza się poprzez usta i krtań.

Czy przydatne?

Definicja Bronchoskop

W diecie zastosowanie bronchoskop: Bronchoskop - rurka wyposażona w źródło światła i w uktad optyczny. Bronchoskop wprowadza się poprzez usta i krtań. Pozwala nie tylko na oglądanie wewnętrznej powierzchni tchawicy i oskrzeli, ale również na usunięcie ciał obcych i pobieranie wycinków tkanek w celu badania mikroskopowego

Czym jest Bronchoskop znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Biseksualizm:
Słownik Biseksualizm - uprawianie seksu z osobami obydwu płci bronchoskop.
Co znaczy Blizna:
Słownik Blizna - ostateczny rezultat gojenia się rany; wypełnienie ubytku w tkance zbitą i słabo unaczynioną tkanką łączną bronchoskop.
Co znaczy Blastula:
Słownik blastocysta, inicjalne stadium rozwoju zarodka poprzedzające ? gastrulację, w formie pęcherzyka, gdzie następuje mechanizm nagromadzania się materiału komórkowego; komórki pochodzące z różnych bronchoskop.
Co znaczy Biopsja:
Słownik metod pobierania materiału z tkanek do badania mikroskopowego. Materiał pobiera się dzięki różnego rodzaju szczypczyków chwytnych, ścinających pętli albo skalpelem. Stosowana jest także sposób bronchoskop.
Co znaczy Biologia Molekularna:
Słownik molekularna - edukacja multidyscyplinarna badająca zjawiska i mechanizmy życiowe na poziomie cząsteczkowym, między innymi integrację struktury i funkcji białek, kwasów nukleinowych, dziedziczenie bronchoskop.
  • Dodano:
  • Autor: