bruceloza definicja
Co to jest Bruceloza. Co oznacza przebiegu ostrym, podostrym i przewlekłym.Źródło zakażenia ? chore.

Czy przydatne?

Definicja Bruceloza

W diecie zastosowanie bruceloza: Bruceloza - (dolegliwość Banga); (dolegliwość odzwierzęca o przebiegu ostrym, podostrym i przewlekłym.Źródło zakażenia ? chore zwierzęta domowe (bydło, owce, kozy, świnie). Droga zakażenia ? uszkodzona skóra, błony śluzowe, spojówki, przewód pokarmowy

Czym jest Bruceloza znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bielmo:
Słownik zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma bruceloza.
Co znaczy Biochemia:
Słownik Biochemia - edukacja o budowie chemicznej organizmów żywych bruceloza.
Co znaczy Bazgroty:
Słownik stosowana dla ustalenia najwcześniejszego stadium wytworów rysunkowych dziecka, charakteryzującego się pozostawieniem na papierze chaotycznych śladów, którym dziecko nie nadaje żadnego znaczenia bruceloza.
Co znaczy Bańki:
Słownik opierający na przystawianiu do skóry baniek, których wnętrze, ogrzane pł­mieniem spirytusowym, zawiera rozrzedzone powietrze. Zabieg ten wykonuje się tylko na zlecenie lekarza, najczęściej w bruceloza.
Co znaczy Berkel:
Słownik Pierwiastek radioaktywny. Aktynowiec z III ekipy układu okresowego. Jest pierwiastkiem transuranowym o liczbie atomowej 97 i masie atomowej [247]. Berkel nie występuje w przyrodzie - jest otrzymywany bruceloza.
  • Dodano:
  • Autor: