brzusiec definicja
Co to jest Brzusiec. Co oznacza środkowa część mięśnia szkieletowego; zaczyna się ścięgnem.

Czy przydatne?

Definicja Brzusiec

W diecie zastosowanie brzusiec: Brzusiec - kurczliwa, zawierająca komórki mięśniowe środkowa część mięśnia szkieletowego; zaczyna się ścięgnem startowym i przechodzi w ścięgno końcowe (albo pośrednie, jeżeli połączony jest z następnym b.); w mięśniach o wrzecionowatej formie nazywany bywa głową mięśnia

Czym jest Brzusiec znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bandaż:
Słownik gazy, bawełny, wełny, gumy albo innego materiału, stosowana do owijania (bandażowania) części ciała w celu przymocowania opatrunku, uszczelnienia, ocieplenia i przytrzymania kompresu, unieruchomienia brzusiec.
Co znaczy Blindyzmy:
Słownik zachowań charakterystyczne dla osób niewidomych, na przykład trzaskanie palcami albo kląskanie językiem w trakcie chodzenia, ułatwiające orientację w przestrzeni dzięki odbiciu fali dźwiękowej albo brzusiec.
Co znaczy Borowina:
Słownik torfu o specyficznych właściwościach fizykochemicznych. Występują w niej różne pozostałości świata roślinnego, związki żelaza, siarki, jodu, i ciała o działaniu hormonalnym. Borowina jest niedobrym brzusiec.
Co znaczy Botanika:
Słownik Botanika - edukacja o roślinach, a ? tradycyjnie ? również o grzybach i bakteriach brzusiec.
Co znaczy Biorytm:
Słownik Biorytm - cykliczne zmiany w funkcjach organizmu uzależnione od rytmu zmian czynnika środowiskowego (na przykład światła, temperatury) albo od wewnętrznego systemu sterującego brzusiec.
  • Dodano:
  • Autor: