butwienie definicja
Co to jest Butwienie. Co oznacza bakterii i grzybów w obecności tlenu. Definicja Butwienie.

Czy przydatne?

Definicja Butwienie

W diecie zastosowanie butwienie: Butwienie - rozkład szczątek roślinnych wywołane działaniem bakterii i grzybów w obecności tlenu

Czym jest Butwienie znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Biorytm:
Słownik Biorytm - cykliczne zmiany w funkcjach organizmu uzależnione od rytmu zmian czynnika środowiskowego (na przykład światła, temperatury) albo od wewnętrznego systemu sterującego butwienie.
Co znaczy Blizna:
Słownik Blizna - ostateczny rezultat gojenia się rany; wypełnienie ubytku w tkance zbitą i słabo unaczynioną tkanką łączną butwienie.
Co znaczy Blok Metaboliczny:
Słownik niedobór albo brak aktywności enzymu warunkującego przemianę danego związku na danym odcinku przemian, na przykład substrat (związek) A prze­chodzi pod wpływem działania enzymu w związek B, ten w butwienie.
Co znaczy Biofizyka:
Słownik Biofizyka - edukacja, która tłumaczy fizyczne i fizykochemiczne podstawy mechanizmów zachodzących w żywych organizmach butwienie.
Co znaczy Biogeneza:
Słownik biopoeza, mechanizm powstawania życia, koncepcje tłumaczące stworzenie życia na Ziemi; b. rozpoczęła się około 4 mld lat temu i mogła trwać około 1 mld lat; istnieje sporo teorii i sporo kontrowersji butwienie.
  • Dodano:
  • Autor: