wtórne płciowe cechy definicja
Co to jest Cechy płciowe wtórne. Co oznacza płci, ujawniających się w innych niż układ rozrodczy.

Czy przydatne?

Definicja Cechy płciowe wtórne

W diecie zastosowanie cechy płciowe wtórne: Cechy płciowe wtórne - zespół cech charakterystycznych dla płci, ujawniających się w innych niż układ rozrodczy częściach ciała, kształtowanych pod wpływem hormonów płciowych

Czym jest Cechy płciowe wtórne znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Chimera:
Słownik zbudowany z genetycznie różnych komórek; ch. roślinna może się składać z tych samych genotypów jądrowych, ale z mieszaniny genetycznie różnych plastydów; chimera heterologiczna utworzona jest z cechy płciowe wtórne.
Co znaczy Cytogenetyka:
Słownik integralna część genetyki medycznej, zajmuje się nieprawidłowościami chromosomalnymi (aberracje chromosomalne), ich wykrywaniem i identyfikacją dla celów diagnostyki klinicznej. Diagnostyka cechy płciowe wtórne.
Co znaczy Cunnilingus:
Słownik Cunnilingus - całowanie żeńskich narządów płciowych cechy płciowe wtórne.
Co znaczy Cewka Moczowa:
Słownik przewód wyprowadzający mocz z pęcherza moczowego. Cewka męska jest również drogą wyprowadzającą nasienie (nasieniowody uchodzą w pobliżu szyjki pęcherza moczowego). Odcinek prą-iowy otoczony jest cechy płciowe wtórne.
Co znaczy Choroba Haglunda:
Słownik haglunda - jałowa aseptyczna martwica guza kości piętowej. Występuje najczęściej pomiędzy 9 a 13 rż. i objawia się dolegliwościami bólowymi okolicy pięty, występującymi albo nasilającymi się po cechy płciowe wtórne.
  • Dodano:
  • Autor: