chlor definicja
Co to jest Chlor. Co oznacza Składnik soli kuchennej. Jest konieczny w regulacji bilansu wodnego i.

Czy przydatne?

Definicja Chlor

W diecie zastosowanie chlor: Chlor - anion rozpuszczalny, należący do mikroelementów. Składnik soli kuchennej. Jest konieczny w regulacji bilansu wodnego i ciśnienia osmotycznego i w regulacji równowagi kwasowo-zasadowej. We krwi przemieszcza się z erytrocytów do osocza i odwrotnie, bierze udział w transporcie dwutlenku węgla z tkanek do płuc

Czym jest Chlor znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Ciemieniucha:
Słownik Ciemieniucha - (zapalenie łojotokowe sKóry) - zapalenie skóry charakteryzujące się żółtawym, złuszczającym się strupem wystęoującym na owłosionej skórze głowy chlor.
Co znaczy Cystografia:
Słownik radiologiczne badanie pęcherza moczowego po podaniu odpowiedniego środka cieniującego. Wskazania do wykonania ystografii: guzy pęcherza albo jego okolicy, przerosty ściany pęcherza, wady rozwojowe chlor.
Co znaczy Cytologia:
Słownik Cytologia - edukacja o budowie i czynnościach życiowych komórek różnych organizmów chlor.
Co znaczy Choroby Odzwierzęce:
Słownik odzwierzęce - dolegliwości zakaźne albo pasożytnicze, przenoszone z chorych zwierząt na człowieka, na przykład wścieklizna, zaraza pyska i racic (pryszczyca), wąglik, inwazje przywr czy robaczyce chlor.
Co znaczy Choroba Heinego-Medina:
Słownik medina - (porażenie dziecięce nagminne); ostra wirusowa dolegliwość zakaźna. Droga zakażenia - raczej poprzez przewód pokarmowy,w mniejszym stopniu drogą kropelkową. Zapobieganie - szczepienia chlor.
  • Dodano:
  • Autor: