chromosomy definicja
Co to jest Chromosomy. Co oznacza dwóch połączonych ramion, utworzone z tys. genów, które przenoszą.

Czy przydatne?

Definicja Chromosomy

W diecie zastosowanie chromosomy: Chromosomy - parzyste struktury, każda składająca się z dwóch połączonych ramion, utworzone z tys. genów, które przenoszą genetyczne wiadomości, niezbędne do rozwoju i utworzenia tkanek organizmu. Poszczególne komórki ludzkiego organizmu (poza plemnikiem i komórką jajową) zwykle zawierają 23 pary chromosomów

Czym jest Chromosomy znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Cystografia:
Słownik radiologiczne badanie pęcherza moczowego po podaniu odpowiedniego środka cieniującego. Wskazania do wykonania ystografii: guzy pęcherza albo jego okolicy, przerosty ściany pęcherza, wady rozwojowe chromosomy.
Co znaczy Cewnikowanie:
Słownik Cewnikowanie - wprowadzenie cienkiego, jałowego cewnika poprzez cewkę moczową do pęcherza i uzyskanie wypływu moczu chromosomy.
Co znaczy Czaszka:
Słownik osłona dla mózgu i narządów zmysłów. W momencie rozwoju wy­odrębnia się stadium błoniaste, chrzestne i kostne. Czaszka dziei się na część mózgową i część trzewną. Powstające kości pokrywy czaszki są chromosomy.
Co znaczy Chordoma:
Słownik Chordoma - guzy okolicy krzyżowo-ogonowej chromosomy.
Co znaczy Czerniak Złośliwy:
Słownik melanoma malignum); Ognisko pierwotne może być w miejscu - znamienia barwnikowego, które uległo złośliwej metaplazji, w odbytnicy, nadnerczach, wątrobie, oku, skórze, błonach śluzowych. Należy chromosomy.
  • Dodano:
  • Autor: