ciemiączka definicja
Co to jest Ciemiączka. Co oznacza sobą kości czaszki u noworodków i niemowląt; nieparzyste.

Czy przydatne?

Definicja Ciemiączka

W diecie zastosowanie ciemiączka: Ciemiączka - 1) u człowieka łącznotkankowe błony łączące z sobą kości czaszki u noworodków i niemowląt; nieparzyste występują w miejscach zejścia się kości czołowej z ciemieniowymi i potylicznej z ciemieniowymi, a parzyste w połączeniach kości skroniowych z czołową i ciemieniowymi i skroniowych z potyliczną i ciemieniowymi; kostnieją do ukończenia drugiego roku życia; 2) zool. błoniaste pokrycie otworów w sklepieniu chrzęstnej czaszki u ryb

Czym jest Ciemiączka znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Cechy Płciowe Pierwotne:
Słownik Cechy płciowe pierwotne - zespół narządów płciowych rozwijających się u osobnika o określonej płci genetycznej, różnych u przedstawicieli płci męskiej i żeńskiej ciemiączka.
Co znaczy Cytogenetyka:
Słownik integralna część genetyki medycznej, zajmuje się nieprawidłowościami chromosomalnymi (aberracje chromosomalne), ich wykrywaniem i identyfikacją dla celów diagnostyki klinicznej. Diagnostyka ciemiączka.
Co znaczy Chlamydioza:
Słownik Chlamydioza - jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, która może dawać powikłania - niepłodność u kobiet i stany zapalne stawów i spojówek u mężczyzn ciemiączka.
Co znaczy Cechy Płciowe Wtórne:
Słownik Cechy płciowe wtórne - zespół cech charakterystycznych dla płci, ujawniających się w innych niż układ rozrodczy częściach ciała, kształtowanych pod wpływem hormonów płciowych ciemiączka.
Co znaczy Chlamydia:
Słownik Chlamydia - drobnoustrój wywołujący chlamydiozę ciemiączka.
  • Dodano:
  • Autor: