ciemiączka definicja
Co to jest Ciemiączka. Co oznacza sobą kości czaszki u noworodków i niemowląt; nieparzyste.

Czy przydatne?

Definicja Ciemiączka

W diecie zastosowanie ciemiączka: Ciemiączka - 1) u człowieka łącznotkankowe błony łączące z sobą kości czaszki u noworodków i niemowląt; nieparzyste występują w miejscach zejścia się kości czołowej z ciemieniowymi i potylicznej z ciemieniowymi, a parzyste w połączeniach kości skroniowych z czołową i ciemieniowymi i skroniowych z potyliczną i ciemieniowymi; kostnieją do ukończenia drugiego roku życia; 2) zool. błoniaste pokrycie otworów w sklepieniu chrzęstnej czaszki u ryb

Czym jest Ciemiączka znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Cytologia:
Słownik Cytologia - edukacja o budowie i czynnościach życiowych komórek różnych organizmów ciemiączka.
Co znaczy Cechy Płciowe Wtórne:
Słownik Cechy płciowe wtórne - zespół cech charakterystycznych dla płci, ujawniających się w innych niż układ rozrodczy częściach ciała, kształtowanych pod wpływem hormonów płciowych ciemiączka.
Co znaczy Cesarskie Cięcie:
Słownik operacyjne wyjęcie z jamy brzusznej płodu; zabieg realizowany, gdy kobieta z różnych powodów nie może odbyć naturalnego porodu albo ma infekcję narządów płciowych, która grozi zakażeniem dziecka ciemiączka.
Co znaczy Cykl Miesięczny:
Słownik Poza okresami ciąży, karmienia piersią i zażywania hormonalnych środków antykoncepcyjnych u zdrowej kobiety w wieku rozrodczym fizjologicznie menstruacja powtarza się często co około 28 dni i trwa ciemiączka.
Co znaczy Ćwiczenia W Wodzie:
Słownik wykorzystują dobry wpływ środowiska wodnego na organizm. Prowadzone są najczęściej w szczególnych, odpowiednio przystosowanych zbiornikach wodnych, mających właściwą rozmiar, głębokość (do 150 cm ciemiączka.
  • Dodano:
  • Autor: