hipokratesa czepiec definicja
Co to jest Czepiec hipokratesa. Co oznacza wykonany z opaski dwugłowej. Definicja Hipokratesa.

Czy przydatne?

Definicja Czepiec hipokratesa

W diecie zastosowanie czepiec hipokratesa: Czepiec hipokratesa - opatrunek na owłosioną część głowy, wykonany z opaski dwugłowej

Czym jest Czepiec hipokratesa znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Cefalosporyny:
Słownik Cefalosporyny - antybiotyki bakteriobójcze o budowie plaktamowej, pochodne kwasu 7-aminocefalosporynowego. System działania taki jak penicylin czepiec hipokratesa.
Co znaczy Cechy Płciowe:
Słownik zespół cech odróżniających mężczyznę od kobiety. Do pierwszorzędowych (głownych) cech płciowych zalicza się gruczoły płciowe, a więc gonady (u mężczyzn - jądra, u kobiet ? jajniki). Do drugorzędowych czepiec hipokratesa.
Co znaczy Choroba Haglunda:
Słownik haglunda - jałowa aseptyczna martwica guza kości piętowej. Występuje najczęściej pomiędzy 9 a 13 rż. i objawia się dolegliwościami bólowymi okolicy pięty, występującymi albo nasilającymi się po czepiec hipokratesa.
Co znaczy Chromosomy:
Słownik parzyste struktury, każda składająca się z dwóch połączonych ramion, utworzone z tys. genów, które przenoszą genetyczne wiadomości, niezbędne do rozwoju i utworzenia tkanek organizmu. Poszczególne czepiec hipokratesa.
Co znaczy Ciąża Pozamaciczna:
Słownik Ciąża pozamaciczna - zagnieżdżenie się ciąży poza jamą macicy, najczęściej w jednym z jajowodów czepiec hipokratesa.
  • Dodano:
  • Autor: