hipokratesa czepiec definicja
Co to jest Czepiec hipokratesa. Co oznacza wykonany z opaski dwugłowej. Definicja Hipokratesa.

Czy przydatne?

Definicja Czepiec hipokratesa

W diecie zastosowanie czepiec hipokratesa: Czepiec hipokratesa - opatrunek na owłosioną część głowy, wykonany z opaski dwugłowej

Czym jest Czepiec hipokratesa znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Chinina:
Słownik Chinina - alkaloid występujący w korze drzewa chinowego Cinchona succirubra, o gorzkim smaku, służąca jako lek przeciwgorączkowy, przeciwbólowy i przeciwmalaryczny czepiec hipokratesa.
Co znaczy Cholesterol:
Słownik związek organiczny z gatunku sterali, syntetyzowany w organizmie człowieka i zwierząt. Powstaje w przemianach, jakim ulega acetylokoenzym A. Występuje we wszystkich tkankach. Syntetyzowany jest czepiec hipokratesa.
Co znaczy Ciemieniucha:
Słownik Ciemieniucha - (zapalenie łojotokowe sKóry) - zapalenie skóry charakteryzujące się żółtawym, złuszczającym się strupem wystęoującym na owłosionej skórze głowy czepiec hipokratesa.
Co znaczy Ćwiczenia Równowaźne:
Słownik równowaźne - specyficzny rodzaj ć. ruchowych, mających na celu dostarczanie odpowiednich bodźców zmys­łowi równowagi ? układowi przedsionko­wemu ? znajdującemu się w -? uchu we­wnętrznym. Wspólnie z czepiec hipokratesa.
Co znaczy Choroba Scheuermanna:
Słownik scheuermanna - młodzieńcza kifoza, jałowa martwica trzonów kręgowych. Dotyczy młodzieży w wieku 12-17 lat, częściej chłopców. Zmiany chorobowe przeważnie się umiejscawiają w dolnym odcinku piersiowym czepiec hipokratesa.
  • Dodano:
  • Autor: