dietylostilbestrol definicja
Co to jest DES (dietylostilbestrol). Co oznacza latach pięć dziesiątych (raczej w stanach.

Czy przydatne?

Definicja DES (dietylostilbestrol)

W diecie zastosowanie des (dietylostilbestrol): DES (dietylostilbestrol) - syntetyczny estrogen, służący w latach pięć dziesiątych (raczej w stanach zjednoczonych ameryki) do leczenia poronienia zagrażającego we wczesnej ciąży, był powodem poważnych wad układu rozrodczego u dzieci płci żeńskiej

Czym jest DES (dietylostilbestrol znaczenie w Słownik składniki D .

Co znaczy Defloracja:
Słownik Defloracja - rozerwanie błony dziewiczej przy pierwszym relacji płciowym des (dietylostilbestrol).
Co znaczy Dopełniacz:
Słownik komplement); rodzaj ciała odpornościowego, które w procesie łączenia antygenu z przeciwciałem o typie dwuchwytnika przyłącza się do tego zespołu. Jest czynnikiem niezbędnym w rozpuszczaniu antygenu des (dietylostilbestrol).
Co znaczy Debilizm Motoryczny:
Słownik termin oznaczający zespół zaburzeń motorycznych, opierających na niezborności ruchów, niezręczności spowodowanych dysfunkcją ośrodkowego układu nerwowego. Termin debilizmmotoryczny wprowadzony des (dietylostilbestrol).
Co znaczy Deprywacja Sensoryczna:
Słownik sensoryczna - przypadek braku dopływu bodźców do narządów zmysłu, szczególnie negatywna w razie małych dzieci (moment niemowlęcy) z racji na znaczenia jakości stymulacji zmysłowej we inicjalnych des (dietylostilbestrol).
Co znaczy Dystonia Neurowegetatywna:
Słownik neurowegetatywna - termin stosowany do ustalenia zespołu objawów czynnościowych występujących w nerwicach. To są najczęściej bóle i zawroty głowy, duszność, kołatanie serca, bóle brzucha, drżenie rąk des (dietylostilbestrol).
  • Dodano:
  • Autor: