dziąsła definicja
Co to jest Dziąsła. Co oznacza zębodołowe szczęki i żuchwy i szyjki zębów. Definicja Dziąsła.

Czy przydatne?

Definicja Dziąsła

W diecie zastosowanie dziąsła: Dziąsła - błona śluzowa j. ustnej pokrywająca wyrostki zębodołowe szczęki i żuchwy i szyjki zębów

Czym jest Dziąsła znaczenie w Słownik składniki D .

Co znaczy Dur Osutkowy:
Słownik tyfus plamisty, ostra dolegliwość zakaźna przenoszona poprzez wszy; klasyczna postać zwana jest tyfusem głodowym, okopowym; występuje niekiedy epidemicznie, wywoływany jest poprzez riketsje dziąsła co znaczy.
Co znaczy Drzewo Genealogiczne:
Słownik genealogiczne - drzewo rodowe, odmiana dendrogramu; graficzne przedstawienie związków pokrewieństwa pomiędzy taksonami i ich przeszłości ewolucyjnej; w analizie kladystycznej d. g. zawiera wiadomości dziąsła krzyżówka.
Co znaczy Drgawki:
Słownik powtarzające się serie szybkich skurczów mięśni szkieletowych, spowodowane zaburzeniami pracy mózgu albo rdzenia kręgowego wskutek na przykład niedokrwienia, działania trucizn ( na przykład dziąsła co to jest.
Co znaczy Dojrzewanie:
Słownik Dojrzewanie - (pokwitanie) moment życia pomiędzy dzieciństwem a dorosłością dziąsła słownik.
Co znaczy Dwutlenek Węgla:
Słownik Pierwiastek chemiczny w układzie okresowym położony w ekipie IV, rozpoczynający grupę kluczową węglowców. W formie węgla drzewnego znany był już w czasach prehistorycznych i służący do wytapiania dziąsła czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: