echinokokoza definicja
Co to jest Echinokokoza. Co oznacza wywoływana poprzez tasiemca bąblowcowego; postacie dorosłe.

Czy przydatne?

Definicja Echinokokoza

W diecie zastosowanie echinokokoza: Echinokokoza - bąblowica, dolegliwość pasożytnicza wywoływana poprzez tasiemca bąblowcowego; postacie dorosłe pasożytują u psów, wilków, lisów, które wydalają z kałem jaja; symptomy chorobowe powodują larwy tworzące torbiel w różnych narządach żywicieli pośrednich, którymi są owce, bydło, niekiedy człowiek

Czym jest Echinokokoza znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Endoskopia:
Słownik badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i umożliwiająca ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu echinokokoza.
Co znaczy Endoprotezy:
Słownik przedmioty wykonane z odpowiedniego metalu albo plastiku zastępujące stawy albo ich części. Zakłada się je w okresie operacji po usunięciu chorej części stawu wspólnie z odpowiednim odcinkiem kości echinokokoza.
Co znaczy Erekcja:
Słownik Erekcja - wzwód męskiego członka pod wpływem pobudzenia seksualnego echinokokoza.
Co znaczy Ego:
Słownik wprowadzony do psychologii poprzez Z. Freuda dla ustalenia jednej z trzech podstruktur osobowości (w okolicy id i superego) Ego jest odpowiedzialne za organizację mechanizmów poznawczych i echinokokoza.
Co znaczy Ewolucja Biologiczna:
Słownik biologiczna - mechanizm stopniowego przekształcania się organizmów zachodzący pośrodku wielu pokoleń w toku historii Ziemi. Istotą ewolucji jest dostosowanie się (adaptacja) organizmów do środowiska echinokokoza.
  • Dodano:
  • Autor: