egoizm definicja
Co to jest Egoizm. Co oznacza pierwszej kolejności własnym dobrem, korzyścią, uzyskiwaniem.

Czy przydatne?

Definicja Egoizm

W diecie zastosowanie egoizm: Egoizm - postawa życiowa polegająca na kierowaniu się w pierwszej kolejności własnym dobrem, korzyścią, uzyskiwaniem przyjemności

Czym jest Egoizm znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Eozynofilia:
Słownik Eozynofilia - nadmiar we krwi i płynach ustrojowych granulocytów kwasochłonnych osiadających w cytoplazmie kwasochłonie ziarnistości egoizm co to jest.
Co znaczy Euforia:
Słownik Euforia - podwyższenie nastroju z uczuciem zadowolenia i beztroski. Euforii może towarzyszyć wzmożona aktywność i zazwyczaj obniżony krytycyzm w ocenie własnych poczynań egoizm definicja.
Co znaczy Echolalia:
Słownik Echolalia - automatyczne powtarzanie zasłyszanych słów, zdań, regularnie powtórzenie pytania zamiast podania odpowiedzi. Echolalia występuje u dzieci upośledzonych umysłowo, w przebiegu schizofrenii egoizm co znaczy.
Co znaczy Endosperm:
Słownik triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma jądrami biegunowymi egoizm słownik.
Co znaczy Encefalopatia:
Słownik definicja powszechnie służące, jakkolwiek niewiele dokładne i niejednoznaczne. Ustala się nim współistnienie różnorodnych objawów trwałego, zazwyczaj rozległego albo rozsianego uszkodzenia mózgu egoizm znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: