eksploracja definicja
Co to jest Eksploracja. Co oznacza badawczej dziecka, występującej w pierwszej kolejności przy.

Czy przydatne?

Definicja Eksploracja

W diecie zastosowanie eksploracja: Eksploracja - termin stosowany dla ustalenia aktywności badawczej dziecka, występującej w pierwszej kolejności przy zetknięciu z nowymi bodźcami i sytuacjami, utożsamianej z aktywnym orientowaniem się w otoczeniu i jego penetracją w poszukiwaniu nowości. Obserwowane w zachowaniu dziecka nasilenie czynności eksploracyjnych traktowane jest jako parametr jego ciekawości, stanowiącej podstawę rozwoju zainteresowań

Czym jest Eksploracja znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Enteropatia Glutenozależna:
Słownik glutenozależna - (celiakia) dolegliwość przewodu pokarmowego o podłożu immunologicznym występująca raczej u niemowląt i małych dzieci; wywołana genetycznym defektem przemiany białek, z wtórnym eksploracja.
Co znaczy Endoskop:
Słownik Endoskop - urządzenie do endoskopii wyposażone we swoje źródło światła i układ optyczny w sposób pozwalający na wprowadzenie go w głąb ciała eksploracja.
Co znaczy Ektopia:
Słownik Ektopia - przesunięcie się nabłonka wyścielającego kanał szyjki macicy nazewnątrz, na tarczę szyjki macicy eksploracja.
Co znaczy Empatia:
Słownik umiejętność do emocjonalnego utożsamiania się z drugą osobą, ułatwiająca odczytywanie stanów emocjonalnych innych osób. umiejętność do empatii, pożądana z racji na kształtowanie poprawnych postaw eksploracja.
Co znaczy Etiologia:
Słownik edukacja o powodach powstawania chorób i powiązaniu przyczynowym czynnika chorobotwórczego z procesem chorobowym; na przykład w chorobie zakaźnej czynnikiem etiologicznym jest swoisty drobnoustrój eksploracja.
  • Dodano:
  • Autor: