eksploracja definicja
Co to jest Eksploracja. Co oznacza badawczej dziecka, występującej w pierwszej kolejności przy.

Czy przydatne?

Definicja Eksploracja

W diecie zastosowanie eksploracja: Eksploracja - termin stosowany dla ustalenia aktywności badawczej dziecka, występującej w pierwszej kolejności przy zetknięciu z nowymi bodźcami i sytuacjami, utożsamianej z aktywnym orientowaniem się w otoczeniu i jego penetracją w poszukiwaniu nowości. Obserwowane w zachowaniu dziecka nasilenie czynności eksploracyjnych traktowane jest jako parametr jego ciekawości, stanowiącej podstawę rozwoju zainteresowań

Czym jest Eksploracja znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Ektopia:
Słownik Ektopia - przesunięcie się nabłonka wyścielającego kanał szyjki macicy nazewnątrz, na tarczę szyjki macicy eksploracja.
Co znaczy Erekcja:
Słownik Erekcja - wzwód męskiego członka pod wpływem pobudzenia seksualnego eksploracja.
Co znaczy Enteropatia Glutenozależna:
Słownik glutenozależna - (celiakia) dolegliwość przewodu pokarmowego o podłożu immunologicznym występująca raczej u niemowląt i małych dzieci; wywołana genetycznym defektem przemiany białek, z wtórnym eksploracja.
Co znaczy Egoizm:
Słownik Egoizm - postawa życiowa polegająca na kierowaniu się w pierwszej kolejności własnym dobrem, korzyścią, uzyskiwaniem przyjemności eksploracja.
Co znaczy Ekologia:
Słownik Ekologia - edukacja, która bada zależności pomiędzy organizmem a środowiskiem i pomiędzy organizmami eksploracja.
  • Dodano:
  • Autor: