elektrokoagulacja definicja
Co to jest Elektrokoagulacja. Co oznacza organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie.

Czy przydatne?

Definicja Elektrokoagulacja

W diecie zastosowanie elektrokoagulacja: Elektrokoagulacja - koagulowanie (ścinanie) białka tkanek organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie raczej w operacjach nowotworów

Czym jest Elektrokoagulacja znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Elektromiografia (Emg):
Słownik emg) - badanie poegające na rejestracji dzięki odpowieniej aparatury czynności elektrycznej mięśni zarówno w spoczynku, jak i w trakcie słabego albo maksymalnego ich skurczu dowolnego. Odpowiada ono elektrokoagulacja.
Co znaczy Eozynofilia:
Słownik Eozynofilia - nadmiar we krwi i płynach ustrojowych granulocytów kwasochłonnych osiadających w cytoplazmie kwasochłonie ziarnistości elektrokoagulacja.
Co znaczy Etiologia:
Słownik edukacja o powodach powstawania chorób i powiązaniu przyczynowym czynnika chorobotwórczego z procesem chorobowym; na przykład w chorobie zakaźnej czynnikiem etiologicznym jest swoisty drobnoustrój elektrokoagulacja.
Co znaczy Emg:
Słownik poegające na rejestracji dzięki odpowieniej aparatury czynności elektrycznej mięśni zarówno w spoczynku, jak i w trakcie słabego albo maksymalnego ich skurczu dowolnego. Odpowiada ono na pytanie, czy elektrokoagulacja.
Co znaczy Ejakulacja:
Słownik Ejakulacja - wytrysk nasienia z męskiego członka; czynność odruchowa towarzysząca szczytowemu podnieceniu płciowemu mężczyzny elektrokoagulacja.
  • Dodano:
  • Autor: