elektrokoagulacja definicja
Co to jest Elektrokoagulacja. Co oznacza organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie.

Czy przydatne?

Definicja Elektrokoagulacja

W diecie zastosowanie elektrokoagulacja: Elektrokoagulacja - koagulowanie (ścinanie) białka tkanek organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie raczej w operacjach nowotworów

Czym jest Elektrokoagulacja znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Encefalopatia:
Słownik definicja powszechnie służące, jakkolwiek niewiele dokładne i niejednoznaczne. Ustala się nim współistnienie różnorodnych objawów trwałego, zazwyczaj rozległego albo rozsianego uszkodzenia mózgu elektrokoagulacja.
Co znaczy Ekstaza:
Słownik błogości, zachwytu, w trakcie którego mogą wystąpić omamy wzrokowe i słuchowe. Ekstaza może być spowodowana środkami odurzającymi (narkotyki), spotykana jest także w nerwicy histerycznej elektrokoagulacja.
Co znaczy Enteropatia Glutenozależna:
Słownik glutenozależna - (celiakia) dolegliwość przewodu pokarmowego o podłożu immunologicznym występująca raczej u niemowląt i małych dzieci; wywołana genetycznym defektem przemiany białek, z wtórnym elektrokoagulacja.
Co znaczy Elektrolity:
Słownik substancje są zdysocjowane na jony, a ich roztwory wykazują przewodnictwo elektryczne. Podzielone są na: silne, średniej mocy stabe i kwasowe, amfoteryczne i zasadowe. W ustroju pełnią funkcje elektrokoagulacja.
Co znaczy Endoskop:
Słownik Endoskop - urządzenie do endoskopii wyposażone we swoje źródło światła i układ optyczny w sposób pozwalający na wprowadzenie go w głąb ciała elektrokoagulacja.
  • Dodano:
  • Autor: