elektrokoagulacja definicja
Co to jest Elektrokoagulacja. Co oznacza organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie.

Czy przydatne?

Definicja Elektrokoagulacja

W diecie zastosowanie elektrokoagulacja: Elektrokoagulacja - koagulowanie (ścinanie) białka tkanek organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie raczej w operacjach nowotworów

Czym jest Elektrokoagulacja znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Egoizm:
Słownik Egoizm - postawa życiowa polegająca na kierowaniu się w pierwszej kolejności własnym dobrem, korzyścią, uzyskiwaniem przyjemności elektrokoagulacja.
Co znaczy Ekspresja:
Słownik uzewnętrzniania przeżyć, ich zewnętrzny słowo. Odnosi się w pierwszej kolejności do uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych. Fundamentalne środki ekspresji to: mimika twarzy, czyny, ruchy ciała elektrokoagulacja.
Co znaczy Elektromiografia (Emg):
Słownik emg) - badanie poegające na rejestracji dzięki odpowieniej aparatury czynności elektrycznej mięśni zarówno w spoczynku, jak i w trakcie słabego albo maksymalnego ich skurczu dowolnego. Odpowiada ono elektrokoagulacja.
Co znaczy Ektopia:
Słownik Ektopia - przesunięcie się nabłonka wyścielającego kanał szyjki macicy nazewnątrz, na tarczę szyjki macicy elektrokoagulacja.
Co znaczy Eozynofilia:
Słownik Eozynofilia - nadmiar we krwi i płynach ustrojowych granulocytów kwasochłonnych osiadających w cytoplazmie kwasochłonie ziarnistości elektrokoagulacja.
  • Dodano:
  • Autor: