folikularna faza definicja
Co to jest Faza folikularna. Co oznacza Etap folikularna - część cyklu miesiączkowego poprzedzająca.

Czy przydatne?

Definicja Faza folikularna

W diecie zastosowanie faza folikularna: Etap folikularna - część cyklu miesiączkowego poprzedzająca owulację

Czym jest Faza folikularna znaczenie w Słownik składniki F .

Co znaczy Fantazja:
Słownik umiejętność wyobrażeniowo-pojęciowego przedstawiania i przeżywania sytuacji i całych ciągów wydarzeń, w oderwaniu od rzeczywistości. Fantazja dziecięca tak zwany fantazjowanie związana jest z faza folikularna.
Co znaczy Fototerapia:
Słownik Fototerapia - leczenie naświetlaniem la­mpą światła niebieskiego. Pod wpływem f. powstają izomery bilirubiny, dobrze rozpusz­czalne w wodzie faza folikularna.
Co znaczy Fosfolipidy:
Słownik tłuszczowce złożone zawierające prócz kwasów tłuszczowych i alkoholu także reszty kwasu fosforowego zasadę azotową i inne składniki. Alkoholem jest w nich lub glicerol (lecytyny i kefaliny), lub faza folikularna.
Co znaczy Fagocytoza:
Słownik aktywne wychwytywanie i pochłanianie poprzez komórki organizmu innych komórek, na przykład drobnoustrojów. Komórka fagocytująca, a więc fagocyt (komórka żerna), najczęściej przetrawia pochłonięty faza folikularna.
Co znaczy Frustracja:
Słownik powstały wskutek niemożności zrealizowania istotnego dążenia, w konsekwencji przeszkód zewnętrznych albo wewnętrznych, których nie można zwalczyć. Udaremnienie dążeń, które dla człowieka mają faza folikularna.
  • Dodano:
  • Autor: